אביזרי עישון טבק שחובה להכיר

עם התקדמות הטכנולוגיה, המדע והאנושות, המודעות לבריאות הגוף והשאיפה לאיכות חיים טובה יותר – החלו רבים מהמעשנים לנטוש את קופסאות הסיגריות למטרת עישון איכותיות יותר, כזאת שנחשבת פחות מזיקה לבריאות תוך ניסיון ליהנות מחוויות העישון ולהפיק ממנה את המיטב, וזאת באמצעות צמצום צריכת רעלים בעת העישון.

בשל כך ובשל הקדמה, החלו רבים מהמעשנים לצרוך יותר ויותר אביזרי עישון שהפכו את חוויות העישון לקלה יותר, נכונה יותר, מעצימה וחשוב מכל – פחות מזיקה לבריאות.

אם אתם אוהבים את כל הנוגע לעישון של טבק, סיגריות או של חומרים שונים שמאפשרים רוגע ונחת, כמו גם עישון קנביס שמסייע לרבים לבריאות הנפשית והגופנית: חשוב שתדעו כי ישנם כמה ומכה מוצרים שכדאי לכם להכיר, בעיקר בתחום עישון הטבק.

אז אילו אביזרי עישון טבק כל אחד חייב להכיר?

עבודי מוצרי עישון וטבק, בעלי 3 סניפים באזור המרכז – עושים לנו סדר בדברים:

וופורייזר – וופורייזר הינו מכשיר אידוי שנועד לשחרר את המרכיבים הפעילים של תרכובות עלים וצמחים. המכשיר נועד למי שמעוניין לצרוך טבק ומוצרים דומים תוך הקנייה של כלל המרכיבים הטיפוליים לגוף ושימת דגש על צמצום העשן שיוצא בזמן העישון, אל הגוף. מכשיר זה משמש גם מעשני טבק, קנביס ולצרכי רפואה טבעית.

מכשירי אידוי – כיום מלבד הוופורייזר ישנם שלל מכשירי אידוי אשר מסייעים לזקק את התמציות הטבעיות של עי הטבק, ולנדף את העשן בתהליך העישון מהגוף. באמצעות מכשירי אידוי ניתן לעשן בצורה שנחשבת נכונה יותר לגוף, וכזאת ששומרת על הגוף מפני עשן שמגיע לריאות ומזיק להן.

סיגריה אלקטרונית – סיגריה אלקטרונית גם היא מכשיר אידוי אשר נראה ממש כמו סיגריה רגילה ואמתית. עם זאת הסיגריה האלקטרונית רק מדמה את פעולת העישון, כאשר היא מוציאה אדים בזמן דימוי שאיפה מן הסיגריה העשויה פלסטיק. סיגריה זאת הינה מעוצבת בצורה של סיגריה רגילה אך היא מעט ארוכה יותר ובכך שאין בה ניקוטין אלא רק אדים, היא מדמה את תהליך העישון, ממלאה את הצורך של האדם בסיגריה, והיא אינה פוגעת במראה השיניים, בגוף, במראה השיער, העור והציפורניים, כמו שסיגריה רגילה פוגעת.

גריינדר – אחד המוצרים שאוהבי הטבק והעלים לעישון אוהבים הוא הגריינדר. מכשיר זה הינו מכשיר שטוחן עלים בצורה יעילה כאשר באמצעותו ניתן ליהנות ו'לכסס' בצורה טובה ויעילה את חומר העישון. מכשיר זה מתאים לחובבי עישון שרוצים ליהנות ממרקם טבק וחומר עישון חלק, וכזה שכיף לעשן אותו.

תחליפי טבק – תחליפי טבק נועדו לשמש חומר עישון שאין בו ניקוטין. כיום ישנם מגוון תחליפי טבק טבעיים ביניהם: מרווה, עלי פטל, עלי דניאנה, עלי נענע, עלי תלתן, עלי אקליפטוס ועוד. באמצעות עישון תחליפים אלה ניתן לצמצם את נזקי הניקוטין לעור ולגוף, ובכך גם לתרום לבריאות הגוף עם תחליפים שנחשבים בריאים לגוף, להרמוניה, ולאיזון הגוף תוך קבלת תחליפים שאינה גורמים לבחילה, סחרחורות או טשטוש.

אז אם אתם מעוניינים ליהנות מחוויית העישון בצורה טובה יותר – זה הזמן להיכנס אל חנויות שונות למוצרי עישון, בין אם מדובר בחנויות פיזיות או מקוונות, ולהזמין את המכשור והמוצרים הטובים והמתאימים ביותר לצרכים שלכם.

 

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

בשורה לבעלי הצרכים המיוחדים

Share this on WhatsAppנחנך מבנה חדש למרכז יום 'תמר' לבעלי צרכים מיוחדים מרכז יום תמר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.