אינסטלטור לעניין

אתם מגיעים הביתה לאחר יום ארוך בעבודה ומגלים שהוא מוצף במים. הלחץ בחזה מתפשט לכל הגוף ותחושת חוסר אונים מפעפעת בכל תא בגופכם. לאחר שאתם מתעשתים ולוקחים כמה נשימות עמוקות אתם מבינים שכעת מה שנחוץ הוא מישהו שיאמר לכם מה לעשות. המגנט שעל המקרר קורץ לכם בחן ומשדר לכם את המסר המוכר שרק הוא יציל אתכם. אתם מתקשרים בקול רועד וכעת כאשר בעל המקצוע בדרך אליכם ניתן להירגע ולהמתין.

אם התקשרת למומחים אז יש לשער שמי שיתדפק על דלתך הוא אחד האינסטלטורים המקצועיים של אינסטלציה פלוס. פניה לחברה מקצועית היא יתרון גדול ובדרך כלל בעל המקצוע יגיע למקום במהירות רבה כאשר הוא מצויד הכלים המתאימים לטיפול בתקלה והרבה מצב רוח חיובי.

מתי כדאי להזמין אינסטלטור

כמו כל תקלה ביתית שמתרחשת בתחומים שונים גם תחום הצנרת הביתית דורש טיפול של מומחה שמבין מה דרוש על מנת לתקן את התקלה. את בעל המקצוע ניתן למצוא ברשת האינטרנט או לחילופין על המקרר שלכם. בכל מקרה לא מומלץ לפנות לאדם הראשון שמצאתם וכדאי לברור ולהגיע רק אל המקצוענים ביותר.

למעשה בכל תקלה כדאי ומומלץ להזמין אינסטלטור אך לעיתים ניתן להמתין עם התיקון לפחות כמה שעות. אם מדובר על סתימה בשירותים או בפיצוץ של הצינור בתוך הקיר אז מובן מאליו שנזעיק אינסטלטור מיד. במקרים אחרים כמו למשל החלפה של ברז או סתימה בכיור ניתן להזמין את בעל המקצוע למחרת על הבוקר.

איך פותחים סתימה חמורה

לבעלי המקצוע ישנם כיום כלים משוכללים מאוד שבעזרתם ניתן לפתוח כל סתימה קלה כחמורה. האינסטלטור של היום כבר לא מגיע לביתכם עם מפתח צינורות ופומפה. כל סתימה יש לה את התשובה שלה וישנם אפילו רובוטים שמסוגלים לצלם בתוך מערכת הביוב ולאתר את גורם החסימה.

כאשר אתם מזמינים אינסטלטור לביתכם כדאי ראשית לבדוק אם הוא מוי93 בכלים מתקדמים ולא מדובר בחאפר שעשוי להזיק או להתקשות בפתרון הבעיה. לא כל בעלי המקצוע מכירים את כל השיטות ומוטב להיות בטוחים ולא לפנות לאדם חסר ידע בנושא. גם בעל במקצוע הוותיק ביותר עשוי להתגלות כחסר אונים במידה והוא לא מחזיק בכלים המתאימים לטיפול בבעיה.

יורים לכל הכיוונים

כאשר מגיע לביתכם בעל מקצוע שאינו מנוסה אז הוא מתחיל לשער השערות שונות שמיד מסגירות את הידע המקצועי שלו. לרוב, במידה ומדובר על בעל מקצוע מנוסה הוא יעלה על התקלה מיד ויתחיל לתקן אותה. בטרם הוא מתחיל בעבודה כדאי לברר אתו מה היא התקלה בדיוק וכמה כסף יעלה לתקן אותה. אם המחיר נראה לכם מופרז אז בקשו להתייעץ עם אדם קרוב או מישהו שמבין בתחום.

לאחר תיקון התקלה לשביעות רצונכם חשוב לבקש מהאינסטלטור קבלה מפורטת שבה רשום כל מה שהתבצע בבית על פי הסדר. כך תוכלו להוכיח שנעשה תיקון ולקבל החזר מבעל הדירה במידה ומדובר בדירה שכורה. מוטב לבדוק את התיקון לפני שאתם משלמים על מנת להיות בטוחים שהוא בוצע ביסודיות.

שיפוץ באמבטיה

עולם השיפוצים הוא מגוון מאוד וגם לאינסטלטורים יש חלק חשוב בו. בכל מה שקשור לצנרת ולכלי סניטציה הוא יהיה זה שירכיב לכם אותם כך שהם ישרתו אתכם למשך שנים רבות. כאשר אתם פונים לקבלן בניה כל שהוא קחו בחשבון שחלק מהעבודה תצטרך להתבצע על ידי אינסטלטור. כדאי לוודא שהבניה נעשית על ידי שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד כך שלא תסבלו מנזילות חוזרות ונשנות בקירות האמבטיה.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

קבלו אותם: נועה קירל וסטפן

Share this on WhatsApp  אלילי הנוער: נועה קירל וסטפן  במופע מלא ומטורף עם רקדנים ואפקטים. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.