אישום: תושב אשקלון חשוד כי ביצע חמישה מקרי שוד בתחנות דלק בעיר

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום כנגד אופק וארשולקאר, תושב אשקלון כבן 19.5, בגין ביצוע חמישה מקרי שוד בחנויות נוחות בתחנות דלק באשקלון במהלך החודשיים האחרונים. כתב האישום מייחס לנאשם שלוש עבירות של שוד בנסיבות מחמירות אשר בוצע בצוותא עם חברו ושתי עבירות שוד שביצע לבדו.
מכתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד מירי ויינשטיין עולה כי בתאריך 10/6/17 הגיע לביתו של הנאשם חברו וביקש ללוות ממנו כסף.
מאחר ולנאשם לא היה כסף לתת לו, הציע האחר לנאשם לשדוד יחד עימו חנות נוחות בתחנת דלק.
הנאשם הסכים והסיע את חברו באמצעות אופניו לתחנת הדלק דור אלון ברחוב בן צבי באשקלון. הנאשם מסר לחברו מברג אותו החזיק דרך קבע בנרתיק הצמוד לאופניו. החבר הסתיר את המברג בתוך מכנסיו והלך אל תחנת הדלק, כשהנאשם ממתין לו בקרבת מקום. בהמשך נכנס החבר אל חנות הנוחות, כשראשו מכוסה בכובע הסווטשרט שלבש, ניגש אל המוכר במקום ודרש ממנו שימסור לו את כל הכסף שבקופה תוך שהוא אוחז בידו חפץ שהמוכר סבר שהוא סכין. המוכר, בשל חששו, נטל מהקופה כסף בסך של כ- 500 ¤ בשטרות ובמטבעות, הכניסו לשקית ומסר אותו לחבר. מיד לאחר מכן, הצטרף החב=F8 אל הנאשם, והשניים עזבו את המקום.

באופן דומה ביצעו הנאשם וחברו עוד שני מעשי שוד במשותף בתאריך 24/7/17 בחנויות הנוחות בתחנות הדלק סונול במרכז אפרידר באשקלון ובתחנת דור אלון אותה שדדו בפעם הראשונה. השלל משני מקרי שוד אלה הסתכם בכ-3850 ¤ והנאשם קיבל כ-100 ¤ מתוך סכום זה.
כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע שני מעשי שוד נוספים אותם ביצע לבדו בחנויות נוחות בתחנות דלק באשקלון.
עפ"י אישומים אלה, בתאריך 6/8/17 סמוך לשעה 21:00, נכנס הנאשם לחנות הנוחות בתחנת דור אלון, כשהוא חובש כובע קסקט ומשקפי שמש לעיניו, הסתובב בחנות, וביקש שקית מהמוכרת. כשנותרו לבדם בחנות, ניגש הנאשם אל הדלפק, השליך את השקית לעברה של המוכרת ודרש כי תכניס את כל הכסף לשקית, תוך שהוא אומר לה שזה שוד. המוכרת, בעקבות דרישתו של הנאשם, הכניסה לשקית את כל הכסף שהיה בקופה בסך של 500-600 ¤ והנאשם לקח את השקית ועזב את המקום.
למחרת היום, בתאריך 7/8/17 סמוך לשעה 19:00 ביצע הנאשם שוד נוסף, באותו אופן בדיוק, בחנות הנוחות בתחנת הדלק "יילו" ברחוב צפניה באשקלון, ושדד מהמקום סך של 600 ¤.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

שירי לוי מאשקלון – המורה של המדינה!

Share this on WhatsAppהתלמידים המליצו והמורה נבחרה: לוי, משמשת כמורה לכיתות ט' במגמת חינוך מיוחד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.