איתי הכוכב

איתי אוריך מבית הספר 'כוכב הצפון' – במקום הראשון בחידון בטיחות בדרכים

החידון שנערך מהווה את רגע השיא של תהליך חינוכי והסברתי שעברו התלמידים במסגרת הבית ספרית

איתי אוריך, תלמיד כיתה ה' מבית הספר 'כוכב הצפון' הוא הזוכה במקום הראשון בחידון העירוני בסימן בטיחות בדרכים שנערך ביום חמישי האחרון במרכז הכנסים. לאוריך הוענק שי מטעם המטה העירוני לבטיחות בדרכים – אופניים וקסדה.

בחידון נכחו ראש העיר בפועל, תומר גלאם, מנהלת מטעם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, אורית אורנשטיין, הממונה על בטיחות בדרכים במשרד החינוך, לימור חנין, מנהלי בתי ספר, מורים, הורים וכ-500 תלמידים מ-12 בתי הספר שהשתתפו בחידון. את האירוע פתחה להקת הריקוד של סטודיו V מבית הספר 'בית יחזקאל'.

השנה לראשונה נעשה שימוש, במהלך החידון, בטכנולוגיה מתקדמת באמצעותה קיבלו התלמידים שלטי הצבעה והיו שותפים לפתרון של סיטואציות מעולם הבטיחות, כגון: רכיבה על אופניים, חציית כבישים והסחי דעת שהוצגו על ידי שחקנים. חלק מהשאלות הופנו לקהל התלמידים שלקח חלק פעיל ומרתק במהלך כל החידון. בסיום החידון, כל מתמודד קיבל שי ממטה הבטיחות – קסדה ותעודת הערכה.

ראש העיר בפועל ויו"ר המטה העירוני לבטיחות בדרכים, תומר גלאם: "המטה העירוני עושה עבודה מצוינת ויסודית להעלאת המודעות בקרב התלמידים בנושא. אני רואה בחינוך לבטיחות בדרכים ערך עליון. חשוב להמשיך ולהטמיע את הרגלי הזהירות בדרכים בקרב כל הגילאים ולקדם פעילויות חינוכיות במטרה לשמור על חיי אדם".

מנהלת המטה העירוני לבטיחות בדרכים, רות אטיאס: "המטה העירוני שם לו למטרה להטמיע התנהגות בטוחה וזהירה בדרך, לטפח ערכים של אחריות ומחוייבות לשמירה על החוק והחיים. החידון מהווה את רגע השיא של תהליך חינוכי שהתלמידים עברו בעזרת רכזות הבטיחות בדרכים ומדריכות מרכז ההדרכה, במטרה להעלות את המודעות לבטיחות בדרכים אשר עומדת בראש סדר העדיפות העירוני. התלמידים גילו בקיאות רבה מאוד במהלך החידון".

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

חלפו 18 שנה

Share this on WhatsAppזוכרים את:יסמין,רחל, כוכבא,אלכסנדר וסימה שנהרגו בפיגוע באזור/ מערכת אשקלון פוסט ראש העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.