איתמר שמעוני:'אנ מתמודד'

אחרי חודשים ארוכים בהם השאיר שמעוני את יריביו בערפל, הצהיר שמעוני : "אני מתמודד על ראשות העיר". היום (ב) קביעת מזוזה במעמד הרב יעקב אביטן. כל הפרטים על החזרה של השחקן המשמעותי ביותר למגרש הפוליטי/ מילן מועלם
איתמר שמעוני חוזר. אחרי שהתלבט רבות האם לשוב לפוליטיקה וזכה לקמפיין בחירות מרגש במיוחד מצד תומכיו תושבי העיר, החליט שמעוני לשוב ולהתמודד על ראשות העיר אשקלון בבחירות שיערכו באוקטובר 2018.

ההחלטה לא הייתה פשוטה לשמעוני. לחצים רבים הופעלו עליו שלא לשוב להתמודד בגלל הטלטלה והחשיפה השלילית שעברו בני משפחתו עם מעצרו והמשפט הפלילי איתו הוא מתמודד בימים אלו.

במשך חודשים התלבט שמעוני אם לשוב, כשכאמור היו רבים שהמליצו לו לחזור לעמדות ניהול אחרות ולא לעירייה אך שמעוני בעצה אחת עם בני משפחתו החליט לעשות מעשה ולהכריז על ההתמודדות.

שמעוני סירב להתייחס בעבר לעתידו הפוליטי ומקורביו סיפרו השבוע ל"אובייקטיבי": "הוא חיכה לראות איך יתקדם המשפט. הוא ידע שהתיק יקרוס מדיון לדיון, אבל היה לו חשוב שכולם יגלו תוך כדי תנועה שהוא בעצם לא אשם בכל העבירות החמורות שיוחסו לו. לא היה לו פשוט להתמודד עם השאלה אם לחזור ובטח שלא היה לו פשוט עם כל מה שעבר על המשפחה שלו. הם ידעו ימים קשים והצליחו לקום על הרגליים בזכות האמונה החזקה שהייתה להם בחפותו של איתמר. לצערנו, בשבוע שעבר היו כאלה שהחליטו לעזור לאיתמר להחליט שהוא חוזר ופרסמו נגדו קמפיין מכוער שנעלם כלא היה מרוב שהוא היה מבזה. זה חיזק באיתמר את ההחלטה שהוא חייב לחזור ולעשות את מה שהוא יודע הכי טוב, לנהל את העיר. הוא קיבל גב אדיר מהתושבים שקראו לו לחזור ולהתמודד אם זה ברחוב, בפייסבוק ואפילו בנייד האישי שלו. התושבים הרגישו שהעיר הולכת לאבדון, יד ימין לא יודעת מה עושה יד שמאל. כולנו תומכים באיתמר ומאמינים בו מאוד. הוא עשה עבודה מדהימה, עד היום תומר גלאם גוזר את הסרטים על הפרוייקטים שלו כמו הסי פארק, המרכז הרב תכליתי, מעיין שרה, כיכרות דו נתיביים, הרחבת כבישים, הסכם הגג ויש עוד שורה ארוכה של פרוייקטים שהם כל כולם של איתמר. אנחנו מרוצים מההחלטה שלו לחזור, הגיע הזמן. שהחיינו".

בתחילת חודש אוגוסט צפוי שמעוני לערוך כנס בחירות בנוכחות כל תומכיו ותושבי אשקלון שיוזמנו לאירוע. לצידו של שמעוני תעמוד אשתו רויטל שהייתה חלק משמעותי בהחלטה שלו לחזור לקדמת הבמה.

איתמר שמעוני ביקש השבוע להודות לכל תומכיו ולהמעיט בשלב זה במילים. שמעוני שהתרגש מהאהבה והתמיכה הנרחבת בו בציבור מסר בלעדית ל'אובייקטיבי': "אני חוזר ומתמודד לראשות העיר ורוצה להודות לכולם על כל התמיכה והאהבה שנתנו לי לאורך התקופה. זה לא מובן מאליו".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

אפשר להחנות

Share this on WhatsAppלראשונה באשקלון: תתאפשר חניה באדום-צהוב בימי המנוחה ביוזמת ראש העיר, תומר גלאם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.