אשקלון פוסט - הכותרות

אלופה

רס״ן טלי קרוי טורו אהרן, תושבת אשקלון, נשואה ואם לשניים, סיימה בהצטיינות את הקורס הבכיר לפיקוד ומטה במכללות הצבאיות.
עוד בצעירותה הצהירה טלי כי בכוונתה לסיים קורס קצינים ולהתקדם בשרשרת הדרגות בצה״ל. לאור העובדה שטלי דוברת ערבית ברמה גבוהה, התמיינה ליחידת המודיעין 8200 ובהמשך עברה למנהל האזרחי באיו״ש שם היא משרתת ב-16 השנים האחרונות.
טלי ביצעה שורה של תפקידי שטח בחברון, ג׳נין, עוטף ירושלים ובימים אלה תעלה לדרגת סא״ל ותקבל את הפיקוד על מנהלת התיאום והקישור בגזרת בית לחם. מדובר בתפקיד שטח, בבסיס סגור, וטלי צפויה להיות האישה הראשונה שמקבלת את הפיקוד על יחידה מבצעית סגורה במנהל האזרחי.
טלי מספרת על הפעילויות המבצעיות שחוותה ועל תפקידה המרכזי בתיאום בין כוחות צה״ל לרשות הפלסטינית. ״אחד האתגרים הוא ההתמודדות עם סבבי הסלמה אלימים כשעיר מגוריי נמצאת במרכז התקיפות האלימות ואני נאלצת להישאר בבסיס עם חיילי בעוד משפחתי מסתגרת בממ״ד. זהו אירוע מורכב המלווה בתחושות קשות כאמא, אך למזלי יש לי בעל מדהים שתופס את הפיקוד בבית ומגן על ילדינו בעוד אני נשארת בגזרה״.
טלי מספרת על הכלים שקיבלה בזמן ההכשרה בקורס, על הקשרים עם עמיתים מחילות אחרים שלמדו לצידה ועל החוויה העצומה שחוותה במסע בישראל: ״מסע חשוב מאין כמותו לכל מפקד ואוהב הארץ הזו, מסע שצולל למורכבותה של החברה הישראלית והוא חובה עבור כל מפקד בכיר״.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

סערה כואבת

Share this on WhatsApp כ-400 אלף שקלים לתושב העיר שנפגע לאחר שרכבו החליק בסערת חורף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.