אלופים

ישיבת 'צביה' במקום הראשון באליפות בתי הספר התיכוניים בכדורסל

הנבחרת זכתה בפעם הראשונה מאז החלה האליפות לפני 17 שנה. ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "אני גאה בכם על הרוח הספורטיבית ועל החתירה למצוינות, המשיכו כך"/ מערכת אשקלון פוסט

ישיבת 'צביה' באשקלון זכתה, לראשונה, באליפות הכדורסל לבתי הספר התיכוניים לזכרו של אלעד ולנשטיין, שנערכה בשבוע שעבר בהיכל הספורט העירוני.

באליפות התחרו שמונת בתי הספר מקיף א׳, מקיף ב׳ ,מקיף ד׳, מקיף ה׳, אורט רונסון, אורט אדיבי, אורט אפרידר, ישיבת צביה ואומנויות. לגמר הגיעו נבחרות ישיבת 'צביה' ומקיף עירוני א׳, שזכו שנתיים ברציפות בטורניר, אך בתום משחק ספורטיבי והגון הייתה זו ישיבת 'צביה' שקטפו את המקום הראשון.

האליפות מתקיימת זו השנה ה-17 מאז נפל החייל אלעד ולנשטיין ז"ל, בן העיר, במסגרת פעילות צבאית באזור השומרון. אלעד, בנם של עוזי ועדנה, מנהלת בית הספר מקיף א' לשעבר, היה ספורטאי מצטיין ואהב במיוחד את ענף הכדורסל.

ראש העיר בפועל, תומר גלאם, הגיע לברך את הנבחרות: "למשחק שלכם היום יש ערך מוסף, מלבד החשיבות שלו לכל בית ספר בנפרד, אתם מנציחים באמצעותו את זכרו של בן העיר, אלעד ולנשטיין, שנפל בעת מילוי תפקידו. אמו, עדנה ולנשטיין היא אישה יקרה מאוד וזה המעט שאנחנו יכולים לעשות למענה ולמען משפחתה. אני גאה בכם על הרוח הספורטיבית ועל החתירה למצוינות, המשיכו כך וברכות לקבוצה המנצחת".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

רוכבי אופניים, שימו לב

Share this on WhatsAppפקחים יוסמכו לאכוף תנועת אופניים במדרכות העיר המדובר גם באופניים חשמליים ובמעברי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.