אלפים ליוו למנוחות את ביתו של ראש הישיבה

אלפים ליוו למנוחות עולמים את הדס סימן טוב ז"ל  ביתו של ראש הישיבה 'יצחק ירנן' הרב יצחק ברדא שיבדל"א.בנה הבכור לא הותיר עין אחת יבשה כשספד לאימו. / מערכת אשקלון פוסט

בשעת בוקר מוקדמת של יום שבת ומתוך שנתה, השיבה האישה הכשרה מרת הדסה סימן טוב ע"ה את נשמתה הטהורה לבורא עולם כשהיא מותירה אחריה בעל , הורים, אחים וחמשה יתומים.

רק ביום חמישי האחרון זכתה האם ע"ה לחגוג בת מצווה לביתה הגדולה בהשתתפות המשפחה .

לפני ארבעה חודשים ילדה המנוחה ע"ה את ביתה האחרונה שתבלח"ט אביבית.

בשבת בבוקר הדסה שסבלה ממחלת האפילפסיה קיבלה התקף.בעלה שהיה לצידה טיפל בה כפי שהוא מורגל.לאחר ההתקף היא נחה במיטתה .ככל הנראה בזמן הזה היא לקתה גם בדום לב. כשסיים הבעל את התפילה , הוא ניגש לראות מה שלום רעייתו.אולם זו לא הגיבה. למקום הוזעק פרמדיק שנאלץ לקבוע את מותה. בשלב הזה , הילדים הקטנים נלקחו לבית של שכנים. "זה היה מחזה קורע לב.הילדים  הועברו לבית של שכנים על מנת שלא יראו את מה שהתחולל בבית.כשהגישו להם את ארוחת הצהרים הם ביקשו את ה'חמין של אימא' עצוב. אין מילים לתאר את גודל האסון.

הדס, היא ביתו של ראש מוסדות 'יצחק ירנן' באשקלון הרה"ג יצחק ברדא שליט"א.

הבת שהייתה מחוברת בנפשה להוריה, התגוררה בסמוך אליהם אך בשבת האחרונה הרב והרבנית שהו  בבני ברק ואת בשורת האיוב  קיבלו רק במוצאי השבת כשלצידם אנשי מד"א.

אל הלוויה שהתקיימה לאחר חצות הלילה של מוצאי שבת כאמור הגיעו אלפים מרחבי הארץ שביכו את לכתה של האשה הצדיקה והצנועה, אשת חיל עטרת בעלה, אם הבנים.

במהלך הלוויה ספדו המשפחה, בנה של המנוחה ואביה ראש הישיבה שליט"א.

הדסה ע"ה נטמנה בבית העלמין החדש באשקלון.

כבר בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון הוקמו אוהלי ענק מטעם עיריית אשקלון מחוץ לבי"כ 'עטרת ציון' רחוב קדושי קהיר 1 בסמוך לביתה של המנוחה.

זמני ניחום אבלים:

תפילת שחרית: 8:00
ניחום בשעות הבוקר: 10:00 – 13:00

ניחום בשעות הצהרים: 17:00 – 22:00

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

זה האיש

Share this on WhatsAppאלי יפרח יו"ר חברא קדישא באשקלון , האיש שהצליח בעבודה סזיפית להפריח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.