אם אתם רוצים חופשה מפנקת אבל לחסוך – צימרים זולים הם האופציה שלכם!

אם אתם רוצים חופשה באיכות גבוהה, בין כרמים ועצים, בלי לרדת באיכות אבל גם בלי לקרוע את הכיס, היום אפשר למצוא צימרים זולים באיכות גבוהה.

*צימרים זולים

היום עם ריבוי המבצעים והקופונים, אפשר למצוא חופשה חלומית, בלי לקרוע את הכיס. רוצים לנסוע לצפון או לדרום ולשנות אווירה, אבל אין לכם הרבה כסף? לא בעיה! היום יש צימרים זולים. מיד נסביר לכם איך לחסוך כסף.

אם אתם מחפשים צימרים זולים בצפון, היכנסו לכאן לפרטים נוספים

האם יש צימרים זולים וצימרים יקרים?

אם אתם מחפשים חופשה איכותית, כדאי לנסוע לצימרים. הם עולים בהגדרה הרבה פחות מבית מלון, מעניקים אווירה מגוונת ובלתי מעונבת, מרגישים שם בבית, וההיצע הגדול מאפשר לכם לבחור בין הרבה חלופות שמתאימות לכם. בתי המלון לא גמישים בתאריכים ובמחירים, ובשל כך הם מלאים במשפחות ואנשי עסקים, אבל לכם, אנשי בית ישראל הפשוטים שרוצים חופשה צנועה ולא יקרה, הם לא בדיוק מעניקים פתרונות. בשל כך, צימרים הם הפתרון הטוב ביותר. ישנם שני סוגים של צימרים. האחד, צימרים יוקרתיים, וילות ברמה הגבוהה ביותר, שיותר דומים לבית איכותי מהסרטים, עם כל הציוד והאבזור. ישנם גם צימרים כפריים ופשוטים יותר, שעולים הרבה פחות ומעניקים בדיוק את האווירה. רוצים לחסוך? לכו על צימרים זולים!

איך חוסכים כסף באמצעות נסיעה לצימרים?

אם תעקבו אחרי ההוראות הבאות, תוכלו לחסוך הרבה מאד כסף. ישנם שלושה דברים שתוכלו לעשות על מנת לוודא שהכיס שלכם שומר על מסגרת הוצאות הגיונית.

  1. לכו לצימר שמתאים למידות שלכם, כמות האנשים שאתם מתכננים לנסוע איתם, ולצרכים שלכם. לדוגמה, וילה יקרה עם ג'קוזי מחומם נשמעת מעולה, אבל אם אתם צריכים את זה, אולי חבל על הכסף? סעו רק לצימרים שישרתו את מטרת הנסיעה.
  2. ישנם מבצעים וקופונים כל הזמן, והכול תלוי במיקום הצימר ובמצב העונה. לכן, אתם תמיד יכולים לחסוך אם תעקבו אחרי המחירים והמבצעים שצימרים רבים מציעים תדיר. חשוב להישאר עם האצבע על הדופק.
  3. אם אתם נוסעים לחופשה באמצע השבוע, או בחג / שבת, יש הבדלי מחיר משמעותיים. באמצע השבוע, בצימר עם מבצע, אתם יכולים לצאת בכמה מאות שקלים ללילה בלבד. לכן, אם אתם מעדיפים לחסוך סביר להניח שיהיה לכם יותר מקום ויעלה הרבה פחות לנסוע באמצע השבוע. כמובן שאם לא תוכלו, אז בסופ"ש זו האפשרות היחידה שלכם, אבל גם שם אפשר לחסוך באמצעות חיפוש מבצעים.

איפה כדאי לקיים את החופשה שלכם?

ישנם הבדלי מחירים בין מרכז הארץ לדרום / צפון. האווירה שונה מאד, וגם היצע האטרקציות, אבל אם אתם הולכים על מחיר בלבד, ללא ספק שיהיה לכם קל יותר לשלם למשהו בצפון או בדרום. בכל מקרה, כאמור, יש מבצעים כל הזמן! לא תהיה לכם בעיה ממשית למצוא שמתאים לצורך, מחיר ומידה שלכם.

איך מוצאים צימרים זולים?

האתר שלנו, צימר R, הוקם בדיוק בשביל זה. אנחנו מעוניינים לסייע לכם למצוא את הצימר המושלם בעבורכם והמטרה שבשבילה אתם נוסעים, שמתאימה לכיס שלכם ולזמן שלכם. לכן, במקום להתרוצץ בין אתרים שונים, ריכזנו בעבורכם את הצימרים הזולים האיכותיים ביותר בארץ, שבדקנו אחד-אחד. אנחנו מבטיחים שכולם איכותיים, ותוכלו לסנן אותם בקלות באמצעות מחיר, מרחק מאטרקציות, מבצעים וקופונים וכמובן תמונות ומידע כתוב.

**התמונה באדיבות ביקתפוז קלמנטינה, מושב לימן

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

ממשיכים את דרכו של אבי

Share this on WhatsAppבמהלך ערב גיבוש של קרן 'יעלה ויפרח' ע"ש עו"ד אבי יפרח ז"ל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.