אסטרולוגיה

טיפ לילידי השבוע

הכוכב מרקורי שמביא איתו תקשורת טובה נמצא השבוע במזל שלכם ויגרום לכך שהיחסים הבין אישיים שלכם ישתפרו בגלל היכולת שלכם לדבר ולפתוח את סגור ליבכם.

 

טלה

כוכבים משמעותיים נמצאים בבית המקושר עם תפיסת העולם שלכם ולכן נראה שאתם עוברים אירועים שונים בחייכם שגורמים לכם להבין את החיים אחרת ממה שהבנתם עד כה ועובדה זו גובה מכם מחיר רגשי רב. ביחד עם כך, הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא אצלכם עכשיו בבית המעמד החברתי, כך שנראה שדרך חברים תוכלו לשדרג את מקומכם במקומות החשובים לכם להתקדמות.

 שור

אתם עסוקים מאוד עם כל מה שקורה בקריירה שלכם ולכן זהו זמן מצויין לבדוק האם אתם נמצאים במקסימום היכולת המקצועית שלכם ובהתאם לציפיות של עצמכם ביחס לנסיבות. ייתכן שלממונים עליכם יש טענות שונות והם אף באים בדרישות שהם  מעבר ליכולותיכם. גם הכספים שאתם כל כך מצפים להם עדיין מתעכבים ולא מתקבלים במהרה, ולכן זה הזמן לעכב הוצאות שאינן הכרחיות.

 תאומים

אתם נמצאים בתקופה שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן עובדה זו גורמת לכם לתסכול ביניכם לבין עצמכם ולתהייה האם אתם פועלים בכיוון הנכון. יחסי השותפות שלכם בחיים, האישיים וגם המקצועיים עולים על הפרק ואתם חייבים לבדוק את עצמכם ביחס למוכנות שלכם להיות באופן שלכם בסיטואציות השונות שאתם נתקלים בהם. נראה שסף הסבלנות שלכם הולך ופוחת ואתם נסחפים לאירועים מילוליים שאינם טובים לכם.

 סרטן

אלה ימים מאוד עמוסים עבורכם בגלל העובדה שהשמש נמצאת בבית העבודה שלכם ליד כוכב התקשורת וכוכב סטורן שמביא את העיכובים מגיח גם מהכיוון שלו. בתקופה זו עליכם לוודא שמה שאתם אומרים מובן היטב לצד שכנגד כדי שבהמשך לא יהיו אי הבנות. אתם נוחים לכעוס ולכן סף הסבלנות שלכם קצר מהרגיל . לגבי אנשים שאינם עונים על הציפיות שלכם תמצאו שיהיה לכם יותר קל להתנתק מהם.

אריה

הכוכב מארס שמביא איתו הרבה עשייה נכנס אליכם לבית השותפויות. ייתכן ויהיו מצבים בהם תרגישו שאין לכם כוחות לעבודה מאומצת , אך איכשהו החיים ינווטו אתכם כך שיהיה לכם מספיק כוחות בדיוק למה שאתם צריכים , כך שדברים שעד עכשיו לא הסתדרו כפי שרציתם יתחילו להסתדר וגם יתנו לכם תחושה של הקלה ורווחה שהנה סוף סוף הגעתם למקום אליו רציתם. החודש הקרוב יהיה אינטנסיבי למדי .

 בתולה

השבוע עומד להיות עמוס במיוחד בגלל העובדה שאנשים שעד היום החשבתם אותם כקרובים לכם מאוד מתחילים לאכזב אתכם ויוצרים אצלכם ניגוד בין התקווה והציפיות, למציאות. נראה שבימים הקרובים תצטרכו להתעמת כמה וכמה פעמים עם המעגל המשפחתי הראשון של חייכם, כיוון שנראה שמשם תתחילו להרגיש שאתם לא מספיק מקבלים את הפרגון הראוי לכם.

 מאזניים

בתקופה האחרונה אתם עסוקים מאוד עם כל האנשים שנמצאים איתכם בקשר יום יומי ואתם מבקשים לבדוק עם עצמכם עד כמה אנשים אלה מתאימים לכם ולסגנון חייכם. ייתכן וחלק מהאנשים במעגל הראשון של חייכם מתסכל אתכם כיוון שאתם מרגישים שיש ביניכם קצרים של אי הבנה. הפעם יש לכם  יכולת לעשות סדר בחייכם ולעזוב את האנשים ואפילו את הסביבה שאינה טובה לכם למען מקום שיתאים לכם יותר.

עקרב

הנושא הכספי מאוד מטריד אתכם ואתם חשים בחסרון כיס מאוד משמעותי בחייכם גם בגלל העובדה שהכוכב סטורן המגביל נמצא בבית הכספים שלכם .  השילוב בין השניים יגרום לכך שתבינו שאתם צריכים לעשות הערכה כלכלית מחודשת שתתאים לכם לנסיבות החדשות של חייכם ובעיקר עליכם לשנס מותניכם ולהיות יצירתיים ביחס ליכולת שלכם להרוויח כספים ולחפש מקור פרנסה הולם.

קשת

תקופת יום ההולדת הינה מאוד משמעותית עבורכם כיוון שהיא משפיעה עליכם באופן הפיזי והרגשי. אתם מאוד רוצים לחגוג ולהתחיל בהתחלות חדשות ומשמחות, אך הימצאותו של הכוכב סטורן במזל שלכם מקשה עליכם להיות שמחים ואתם מרגישים שמוטלת עליכם המון אחריות שהיא לעיתים כבדה ומעבר ליכולות האישיות שלכם ולכן חשוב מאוד לשמור על איזון ופרופורציה.

 גדי

מרבית הכוכבים פועלים אצלכם בשלב הזה מאחורי הקלעים ונראה שנסיבות חייכם הנוכחיות לא מאפשרות לכם להגיד את  מה שאתם חושבים בדיוק ולהיות גלויים עם הקרובים לכם. בגלל המופנמות האישית שלכם והתחושה שהכל בא לכם קשה אתם עלולים להפסיד אנשים קרובים שבכל זאת נותנים בכם אמון. הדרך הנכונה היא לשמור על איזון בין נתינה לקבלה ולא להביע עמדה.

דלי

מבחינה חברתית אתם נמצאים באחד השיאים של חייכם מכיוון שבתקופה האחרונה אתם לוקחים אחריות על חייכם ומוכנים להשקיע בכל פרוייקט שיש בו משום אהבה עצמית וצורך להוכיח לעצמכם את היכולת שלכם להגיע למשמעות בחיים. ייתכן ועדיין זה אינו הזמן להחצין את כל התוכניות שלכם, אך נראה שעם סבלנות ודבקות במטרה, תצליחו ליישם את תוכניותיכם.

דגים

נראה שאתם נמצאים בתקופה שיש בה הרבה התלבטויות כיצד לנהוג בתחום המקצועי וזאת בגלל העובדה שאתם מאוד רוצים לעזור ולהרגיש מוערכים בשל כך ,אך לא תמיד אתם מצליחים להגיע לתוצאות הרצויות ועדיין מרגישים נדחים על ידי אנשים אחרים.  זה הזמן להשקיע יותר בבנית הקריירה האישית שלכם ופחות לשים את הדגש על עניינים אישיים ומשפחתיים.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

תלמידי אורט הנרי רונסון מציגים – חסד של אמת

Share this on WhatsApp ביוזמת צוות המורים בבית הספר "אורט הנרי רונסון" הגיעו תלמידים שהשתתפו באזכרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.