אפקט המדחנים – אלפי קנסות בדרכם לתושבים

האם זו הקופה המתרוקנת של עיריית אשקלון או שמא בעיריה מבקשים מהתושבים דמי חנוכה? אלפי קנסות חניה יישלחו בימים הקרובים לתושבי העיר באופן רשמי עם דרישת תשלום מיידית.

במוקד העירוני בעירית אשקלון ממתינים אלפי קנסות חניה למשלוח בדואר רשום לבתי תושבי העיר ותושבי חוץ אשר חנו בחניות העירוניות ולא השתמשו במדחנים. כזכורף החלו להפעיל בעיר אשקלון מדחנים בהם השעתיים הראשונות היו חינם ובשנה האחרונה הצטמצמה ההטבה לשעת חניה אחת בלבד. תושבים רבים אשר חנו בחניות המבומנות בכחול לבן ולא השתמשו במדחנים או שלא הזיזו את רכבם לאחר שעת חניה אחת, יקבלו בימים הקרובים קנסות חניה בסכומים משוערים של 100-500 ש״ח עם דרישה לתשלום מיידי בתוך שלושה חודשים.

גורם במחלקת הפיקוח העירוני סיפר לאתר האינטרנט אשקלון פוסט כי ״מחלקת הפיקוח קיבלה הנחיה לרכז את כל הדוח״ות שהמפיקו הפקחים בשנה האחרונה ולשלוח אותם באופן מיידי ובדואר רשום לבתי התושבים. מדובר באלפי דוח״ות חניה שניתנו בעיקר על חניה במדחנים ללא שימוש בפתק״.

תושב העיר ש״זכה״ לקבל את המכתב הרשום עם דרישת הקנס השבוע, אמר לאשקלון פוסט: ״עירית אשקלון אינה בוחלת באמצעים ועושה זאת בחג החנוכה. כנראה שהמצב הכלכלי הקשה בעירית אשקלון והבזבוזים בשלוש השנים האחרונות הביאו אןתם לשוקת שבורה. היה ברור מראש שזוהי המטרה העיקרית של הצבת המדחנים ברחבי העיר״.

 

מעירית אשקלון נמסר: ״מדובר במבצע לצמצום קנסות עירוניים וזה לא רק קנסות חנייה, זה כל הקנסות העירוניים שהרשות נתנה לאורך שנים ויש הנחות מאוד גבוהות״.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות admin

קרא גם:

טרגדיה:רס"ב גאולה יפת נפטרה בפתאומית

Share this on WhatsAppהלם באשקלון.המזכירה הוותיקה של תביעות מרחב לכיש, גאולה יפת לקתה באירוע מוחי.במשך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.