אשקלון חוזרת ללימודים: מצדיעים לעובדי החינוך המיוחד

היום התקיים במטרה להצדיע לכל העוסקים במלאכה המקדמים ומעניקים שוויון הזדמנויות בקרב התלמידים בעלי הצרכים המיוחדים. ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "רואה בעבודתכם משימה של קודש ושליחות"
אתמול (שלישי) נערך יום ההצדעה השנתי לעובדי החינוך המיוחד במטרה להצדיע לכל העוסקים במלאכה, המקדמים ומעודדים שוויון הזדמנויות לכלל התלמידים בעלי צרכים מיוחדים במערכת החינוך העירונית.
בכנס נכחו ראש העיר בפועל, תומר גלאם, סגן ראש העיר הממונה על הרווחה, רמי סופר, סגן ראש מינהל חינוך, יובל זוזט, מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד, גלית מרציאנו, מנהלת מתי"א, ליטל פרץ, מנהלי מחלקות במינהל החינוך, מנהלים, מורים, גננות ועובדי הוראה ממקצועות הבריאות.
ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "כבוד הוא לי לפגוש אתכם, סייעות ועובדי מערכת החינוך המיוחד. הבוקר, עיריית אשקלון מצדיעה לכם. אני מעריך ומוקיר את פועלכם בשילוב ילדים בעלי צרכים מיוחדים במוסדות החינוך. עיירת אשקלון תמשיך להשקיע בטיפוח התלמידים, בפיתוח תכניות פדגוגיות על מנת להבטיח לכל ילד תנאי חינוך ולימוד נאותים. זו הזדמנות לאחל לכם שנת לימודים טובה ופורייה, הרבה סיפוק והצלחה בעבודתכם ובשליחותכם החינוכית החשובה. אני רואה בעבודתכם משימה של קודש ושליחות".
סגן ראש העיר הממונה על הרווחה, רמי סופר: "כבוד הוא לי לפגוש את הסייעות ועובדי מערכת החינוך המיוחד. אני מודה לכם על עבודת הקודש לשילוב ילדים בעלי צרכים מיוחדים במוסדות החינוך".
במסגרת היום החשוב הזה הוענקו תעודות הוקרה והערכה לגננות משלבות ילדים בעלי צרכים מיוחדים בגנים רגילים.

 
 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

הקבלן התרשל?

Share this on WhatsApp"בעקבות רשלנות באתר הבניה נפגעתי בידי כתוצאה מפלטת עץ שהושלכה מגובה רב".כך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.