אשקלון שלנו תתמוך בגלאם

דני רחמים, יו"ר סיעת "אשקלון שלנו", הודיע כי יחד עם חברי סיעתו הוא יתמוך במועמדותו של ראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם, לראשות העיר בבחירות הקרובות. גלאם: "דני מביא איתו משב רוח חינוכי איכותי.הכוחות החיוביים בעיר ממשיכים להתאחד". רחמים: "תומר גלאם הוא ראש עיר שיתופי וזאת תכונה שהייתה חשובה לי". / אילת טפירו

 

מערכת הבחירות מתקרבת לישורת האחרונה ומעגלי התמיכה בגלאם הולכים  ומתרחבים. פעיל הציבור המוערך המתמודד למועצת העיר, יו"ר אגודת א.ס.א אשקלון, דני רחמים, וחברי סיעתו נפגשו עם ראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם, והודיעו לו כי יתמכו במועמדותו לראשות עיריית אשקלון. במסגרת הסיכום בין הצדדים, רחמים יוביל בקדנציה הבאה את תחום החינוך והספורט.

במהלך חודש דצמבר, הצהיר דני רחמים על כוונתו להתמודד למועצת העיר אשקלון בראש רשימת "אשקלון שלנו". בחלוף הזמן, זכה רחמים לתמיכה רחבה מצד תושבי העיר וזאת לאור פועלו הרב בתחום הספורט, התרבות והנוער.רחמים הינו ספורטאי עבר, עוסק כבר למעלה מ-40 שנים בתחום החינוך והספורט באשקלון. הוא מורה בכיר לחינוך גופני ועשרות שנים עבד בבתי ספר בעיר.הוא נחשב לאיש חינוך משכמו ומעלה ולאדם איכותי שמילה שלו היא מילה. במשך 40 שנות פועלו, הוא מאמן קבוצות נוער, ילדים ובוגרים ועומד בראש אגודת א.ס.א אשקלון מזה כ-10 שנים. האגודה בראשותו מפעילה 18 קבוצות פעילות ותחרותיות.

"אני שמח מאוד שהקבוצה שלנו חברה למועמד ראוי להוביל את העיר אשקלון", מסר דני רחמים על מתן התמיכה לראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם. "הסיעה שלנו תצטרף לתומר גלאם ויחד איתו אנחנו מתכוונים לקחת נושאים מאוד חשובים בעיר ולקדם אותם. אני רואה בתומר שותף מלא לתהליך ובטוח יחד נוביל לשינוי בתחומים החשובים לנו: חינוך, תרבות וספורט. אשקלון תהיה פנינה של הצלחה גדולה כאשר תהיה בה מערכת חינוך מגוונת בה כל הילדים יוכלו לבוא לידי ביטוי".

את ההחלטה לבחור לתמוך דווקא בתומר גלאם מנמק רחמים: "הדבר שלי הכי חשוב בבחירת ראש עיר הוא שהוא יהיה שיתופי. כדי לנהל עיר ברמות גבוהות, אני לא חושב שיש אדם מוכשר ככל שיהיה שיכול לעשות את כל הדברים בכל הנושאים יחד. ראש עיר חייב להיות שיתופי ולשתף את הציבור דרך חברי המועצה על מנת לשחרר חסמים ולהביא לידי ביטוי את הפוטנציאל בעיר.

דני, בבחירות האחרונות תמכת באיתמר שמעוני לראשות העירייה. לא היה טבעי שתתמוך בו שוב?

זה לא סוד שבבחירות האחרונות תמכתי באיתמר שמעוני לראשות העירייה ובתומר גלאם למועצת העיר.אבל קרה מה שקרה.זו הייתה עבורי אכזבה גדולה. בעיקר כי ניסיתי להסביר לחברי המועצה את חשיבות תחום החינוך והספורט בעיר.לא היה ממש עם מי לדבר והחלטתי לקחת את המושכות וביחד עם האנשים הנפלאים שלצידי לקדם את העיר בתחומים הללו.היו לי כמה וכמה פגישות עם תומר גלאם.לשמחתי הוא ראה עין בעין את החזון שלנו והכי טבעי היה שנתמוך בגלאם לראשות העירייה.אני יכול להבטיח לתושבים שבתוך זמן קצר  הם יראו שינוי מהותי בתחום החינוך והספורט.

מדוע בחרתם בתומר גלאם?

בחרנו בתומר גלאם כי תומר הוא אדם הנותן מעצמו, אדם של נתינה ולכן אני חושב שזה פוטנציאל אדיר לעיר. אני מכיר את כל המועמדים וסבור כי תומר הוא האיש הנכון במקום הנכון. אני מאחל בהצלחה לכולם ומקווה שיהיו לנו בחירות נקיות, מנומסות ובלי השמצות".

ראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם, בירך על החיבור ואמר : "את דני רחמים אני מכיר שנים רבות ותרומתו לעיר ניכרת בתחום החינוך והספורט. אני מעריך את דני באופן אישי גם לאור מאבקיו בשחD7תות, כאשר תמיד יושרה ומקצועיות היו נר לרגליו. אגודת א.ס.א אשקלון אותה מוביל דני ביד רמה, מקדמת ילדים ובני נוער ומעניקה להם ערכים לעידוד מצוינות בספורט לצד הצטיינות בלימודים – ערכים שאני מאוד מתחב אליהם. אני מודה לדני ולחברי סיעתו על תמיכתם הבלתי מסויגת ואין לי ספק שזהו חיזוק משמעותי נוסף בדרך לניצחון. הכוחות החיוביים באשקלון ממשיכים להתאחד ולהתחזק. זהו צו השעה ועלינו לגלות אחריות ציבורית לטובת העיר ולהבטיח כי ההנהגה שתיבחר אכן תוכל לכהן ולהמשיך להצעיד את אשקלון קדימה. מנהיגות מקומית, מחוברת לתושבים, בלי תרגילים ובלי 'קומבינות'. אשקלון לא חוזרת לאחור".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

הקואליציה של גלאם מתרחבת

Share this on WhatsAppמרחיבים את הקואליצייה.גם שס"ג , הבית החברתי , מיריי אלטיט , סופה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.