אשקלון תוביל את היום הארצי להעלאת המודעות לכלבי נחייה

ביום זה יגיעו עשרות נערים מרחבי הארץ מלווים בעיוורים הנעזרים בכלבי נחייה ויבצעו פעילות הסברה בקרב בתי עסק בעיר על חשיבות החוק המחייב אי אפליית עיוור הנעזר בכלב נחייה

עמותת ‘צמד’, למען העיוורים הנעזרים בכלבי נחייה, בשיתוף קומנדו הנגישות של ‘סיירת חסד ייחודית’ יגיעו ביום שני, 26.12.16 לאשקלון לקיים בעיר את יום השיא להעלאת המודעות לכלבי נחייה.

ביום זה יגיעו עשרות נערים מרחבי הארץ, אליהם יצטרפו עיוורים הנעזרים בכלבי נחייה. המשתתפים יתחלקו לזוגות אשר יעברו בין בתי העסק ברחבי העיר ויסבירו את החוק המחייב אי אפליית עיוור הנעזר בכלב נחייה, ובנוסף יעניקו תו חברתי לעסקים אשר מכבדים את החוק בסימן ‘כלבי נחייה מתקבלים כאן בברכה’.

שיתוף הפעולה בין עמותת ‘צמד’, סיירת חסד ייחודית ועיריית אשקלון נולד בעקבות פנייה שלהם לפייסבוק של ראש העיר, איתמר שמעוני.

“עם קבלת הפנייה נעתרתי לקיום הפעילות באשקלון. זו חובתנו לעשות את כל המאמצים על מנת שגם ציבור בעלי הצרכים המיוחדים יוכל לקחת חלק פעיל בכל השירותים שיש לעיר להציע להם. מדובר בפעילות חשובה ומבורכת שתניב רווחים לשני הצדדים, גם לבעלי העסקים שייהנו מקהל לקוחות רחב יותר וגם, כמובן, לקהילת העיוורים בעיר, שיוכלו להרגיש שווים וליהנות ממגוון רחב יותר של שירותים ועסקים בעיר”, אמר ראש העיר.

רכז נגישות ב’סיירת חסד ייחודית’, יניב אלימלך: “יום המודעות יונהג בהובלת סח”י (סיירת חסד ייחודית) שחרטה על דגלה כי “הדבר הכי גדול בעולם הוא לעשות טוב למשהו” ומאמינה בטוב האדם, ולכך מחנכת את חניכיה, בשיתוף פעולה עם עמותת “צמד”, המאגדת תחתיה את כלל תחום כלבי הנחיה בארץ, ואת הדאגה לציבור העיוורים הנעזרים בכלבי נחיה.

“אני רוצה להודות לעיריית אשקלון ולעומד בראשה על שנעתרו לקיים את היום החשוב הזה באשקלון ומקווה שהוא יוביל לתוצאות חיוביות ולבשורות טובות בנושא”.

 

 

 

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

גלאם רוצה את פייזר באשקלון

Share this on WhatsApp ראש העיר אשקלון לראש הממשלה: ״פעל להקמת מרכז הפיתוח ומפעל החיסונים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.