באנו לשקם לכם

פרויקט 'שיקום שכונות' ב'שמשון' יצא לדרך

עיריית אשקלון בשיתוף חברת 'עמיגור' החלה בפרויקט שדרוג בניינים ישנים ברחוב יוספטל וברחוב ז'בוטינסקי. ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "שנים מדברים על שיקום שכונות באשקלון, אנחנו עושים את זה בשטח"/ אילת טפירו, צילום:אלדד עובדיה

 

פרוייקט שיקום שכונות ברחובות יוספטל וז'בוטינסקי החל השבוע בשיתוף פעולה של עיריית אשקלון וחברת 'עמיגור'. במסגרת הפרוייקט, שעלותו שישה מיליון שקלים, יתבצעו עבודות לחידוש חזיתות, שדרוג תשתיות והקמת מרחבים ירוקים.

במהלך סיור שנערך במקום השבוע, שוחחו התושבים עם ראש העיר והצוות המקצועי. אחד מהתושבים שהבניין בו הוא מתגורר עובר מתיחת פנים אמר: "כל הכבוד לכם שאתם משפצים את הבניין אחרי 40 שנה בהן סבלנו מבעיות תשתית. כל הכבוד לעמיגור ולראש העיר שהובילו לפרוייקט המבורך הזה".

"שנים מדברים על שיקום שכונות באשקלון, אנחנו עושים את זה בשטח. נמשיך לגייס את כל המשאבים הנדרשים כדי שגם תושבי השכונות הוותיקות בעיר ייהנו ממגורים בסביבה איכותית שנעים לחיות בה". אמר ראש העיר בפועל, תומר גלאם, שבא לעמוד מקרוב אחר העבודות.

סגן ראש העיר, הממונה על מנהל הנדסה ואיכות הסביבה, יורם שפר: "אחרי הרבה שנים שהשכונות הוותיקות סבלו מהזנחה אני שמח לראות את פרויקט שיקום שכונות יוצא לדרך. במהלך הסיורים הבנו את המצוקה של התושבים ומחמם את הלב לראות את ההערכה שלהם לפרוייקט המבורך".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

בתנובה אשקלון חוגגים את יום הפלאפל

Share this on WhatsApp בסוף השבוע האחרון צוין יום המוקדש כולו למאכל הלאומי של ישראל- …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.