באשקלון זוכרים את אברה:

מציינים את יום הולדתו ה-32 של אברה מנגיסטו/ אתר אשקלון פוסט, צילום:אדי ישראל
עיריית אשקלון, בשיתוף מטה המאבק למען אברה מנגיסטו ומועצת הנוער העירונית, יזמו מחווה לציון יום הולדתו של תושב העיר, אברה מנגיסטו, שנמצא בשבי החמאס בארבע השנים האחרונות.
המחווה כללה שרשרת אנושית של המספר 32 שיצרו בני הנוער בעיר, במרכזה עמדה אמו של אברה, אגרנש, לצד כיסא ריק והחזיקה בידה עוגה עם נרות ושלט ענק שהוצב במקום עליו נכתב: "אין מי שיכבה את הנרות. זוכרים את אברה". עוד נכחו במעמד, בני משפחה נוספים של אברה ונציגים ממטה המאבק לשחרורו.
היוזמה נועדה להעלות את המודעות להימצאותו של אברה בשבי, מאז ספטמבר 2014, הן ברמה המקומית והן ברמה הארצית. נציין כי עיריית אשקלון, באמצעות אגף הרווחה והשירותים החברתיים, נמצאים בקשר שוטף עם המשפחה ומסייעים לה ככל שנדרש.
"אנחנו סובלים הרבה שנים, מחכים שאברה יחזור. אני רוצה להודות לבני הנוער ועיריית אשקלון על המחווה שהם עושים עבור אברה ובעזרת השם כולי תקווה שנחגוג עם אברה בשנה הבאה. אברה, לא שכחנו אותך ורוצים אותך איתנו בבית" אמרה אמו של אברה כשהיא נרגשת.
יו"ר מועצת הנוער העירונית, ברכה ברובן: "חשוב להעלות את המודעות להחזרתו של מנגיסטו למשפחתו. בעבר המועצה קיימה צעדה ונסעה למאהל להחזרת גלעד שליט. נכון שמנגיסטו לא חייל אבל הוא אזרח המדינה ולכן המדינה צריכה להיות אחראית להחזרתו וצריך להעיר את השיח הציבורי בנושא לטובתו ולטובת משפחתו".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

זה האיש

Share this on WhatsAppאלי יפרח יו"ר חברא קדישא באשקלון , האיש שהצליח בעבודה סזיפית להפריח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.