בוסקילה:"הליכוד תומך בי.נקודה"

יו”ר סניף הליכוד חבר המועצה מישל בוסקילה טוען כי הצהרתו  של השר  ישראל  כץ בכנס הכרזתו לראשות של איתמר שמעוני לפיה הליכוד תומך בשמעוני   'מנותקת מהמציאות' "השר כץ אמר את הדברים על דעת עצמו ועשה טעות. אני אהיה ראש עיריית אשקלון "/ אילת טפירו

כזכור לפני כשבועיים קיים ראש העירייה המושעה, איתמר שמעוני, כנס הכרזה באולמי 'טליה' במהלכו  דיבר השר ישראל כץ בשבחו של שמעוני והשתמש במילים שלא הותירו מקום לספק 'כל הליכוד מאחורייך'. דבריו של השר הרשימו את הנוכחים באולם אך  לא את המועמד מטעם הליכוד מישל בוסקילה.

“עובדתית, חוץ מהשר ישראל כץ, אף אחד לא הגיע ואין זה  סוד שישראל ואיתמר קרובים… העובדה  שכץ הגיע לפרגן, זה ברמה האישית, זה לא שהוא הביא איתו את הממשלה. כל השרים התקשרו אליי לאחר מכן ואמרו לי בצורה ברורה שאני המועמד של הליכוד ואני אקבל את התקציב להוביל את המפלגה לנצחון"

בוסקילה ציין כי דבריו של השר כץ נאמרו מתוך נקמנות אישית ותו לא.“לפני כשלושה חודשים, ישראל הזמין אותי למשרדו, ביקשתי ממנו כמה דברים עבור אשקלון, והוא אמר, ‘הכול יהיה בסדר’. ואז הוא התמתח בכיסא ואמר 'בוא נדבר תכל’ס – אם אני מתמודד להנהגה, אתה תתמוך בי?’ ואני אמרתי לו שאני לא אתמוך בו. הוא כנראה נפגע ממני, אבל היה סבלני ופשוט החליט להחזיר לי בזה שהוא הגיע לתמוך באיתמר"בוסקילה אומר כי לא נפגע באופן אישי." אני לוקח את הדברים בפרופורציה. אם היה אכפת להם מהליכוד, הרי לפני שנה וארבעה חודשים התמודדתי כנציג הליכוד מול מועמד של כחלון והפסדתי בקול אחד. איתמר היה צריך לתמוך בי אם היה אכפת לו מהליכוד, ומה הוא עשה? תמך בתומר גלאם כי הוא יעבוד תחת המטרייה שלו. שיקול הדעת של איתמר היה לוקה בחסר.אם זה היה ההיפך , אני הייתי תומך בו.שורה תחתונה , הליכוד תומך בי ואני אהיה ראש עיריית אשקלון הבא"

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

עוד גל בדרך

Share this on WhatsApp ראש העיר, תומר גלאם, לתושבים: "אפשר למנוע את הגל השני; הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.