בחור כארז

ארז שטרית נבחר לתפקיד מנהל אגף ביטחון וחירום

יהיה אחראי על מענה מקצועי ומקיף בתחום הביטחון האישי בקרב התושבים וכן על תפקוד הרשות מבחינה ביטחונית בשגרה ובחירום; ראש העיר, תומר גלאם: "חיזוק משמעותי למערך הביטחון והחירום העירוני"

אתמול (שלישי) בחרה ועדת המכרזים פה אחד בארז שטרית, תושב אשקלון, לתפקיד מנהל אגף ביטחון וחירום, לאחר שגבר על 12 מתמודדים לתפקיד.

שטרית, בן 47, בעל ניסיון ניהולי ופיקודי עשיר, שירת כלוחם, מפקד צוות, סמ"פ ומפקד פלוגה ביחידת מגלן בצבא ההגנה לישראל ובעל תואר ראשון מורחב במדעי החברה באוניברסיטת בר אילן, אותו סיים בהצטיינות.

ניסיונו המקצועי כולל תפקיד שטח מסווג כלוחם ומפקד צוות; מנהל מחלקת ביטחון בשגרירות ישראל באנקרה שבטורקיה כדיפלומט מזכיר ראשון (ניהול משבר ה'מאווי מרמרה'); מנהל מחלקת האבטחה בשגרירות ישראל כדיפלומט מזכיר ראשון באוסטריה, סלובניה, מטה האו"ם בווינה והשגריר לסבא"א ועד כה הוא משמש בתפקיד ניהולי מסווג במשרד ראש הממשלה.

במסגרת תפקידו החדש שטרית יוביל את תחום הביטחון האישי בקרב התושבים וכן את היערכות הרשות המקומית למצבי חירום תוך שיתוף פעולה עם כלל הגורמים הפועלים במרחב של הרשות המקומית ויהווה מנחה מקצועי בתחומים אלו. כמו כן, יטפל שטרית בהכנת תכניות עבודה ואפיון צרכי חירום וביטחון ברשות המקומית; ניהול מערך האבטחה בעת שגרה; ריכוז ועדת מל"ח וועדת הביטחון ברשות המקומית; ריכוז מערך משק לשעת חירום ופינוי, סעד, חללים; תיאום וריכוז מערך ההתגוננות האזרחית ברשות המקומית; הכנת מוסדות העירייה ומוסדות חינוך ותפעול מערך האבטחה ברשות המקומית בשעת חירום ובשגרה; ניהול אירועי חרום; ייצוג הרשות לענייני חירום וביטחון ותיאום פעולות מול הגורמים הרלוונטיים ועוד.

ראש העיר, תומר גלאם, בירך על המינוי והוסיף: "אשקלון היא אחת הערים האסטרטגיות ביותר מבחינה ביטחונית וככזאת אנחנו נדרשים למענה מקצועי, איכותי ומקיף ביותר עבור התושבים, הן בשגרה ובעיקר בעתות הסלמה, שלצערי מתרחשות לעיתים קרובות. אני רואה חשיבות גדולה בתפקיד זה ובעבודת האגף, שכעת מקבל חיזוק משמעותי עם כניסתו של שטרית לתפקיד, למען הגברת הביטחון האישי של התושבים ויישום מערך הביטחון העירוני בשעת חירום".

ארז שטרית: "כתושב העיר שמסיים 28 שנים של עשייה ביטחונית ענפה ומגוונת בשירות המדינה, בתחומה ומחוצה לה, אני רואה כבוד אמיתי וזכות לשרת בעירי האהובה אשקלון. עברתי תהליך מיון קפדני שנוהל על ידי העירייה אל מול מתמודדים ראויים אחרים, ושמחתי מאוד לגלות כי נבחרתי. אני רוצה להודות על הבעת האמון למובילי התהליך בעירייה ולחברי הוועדה.

כתושב העיר אני עוקב בעניין רב אחר המתרחש בה ומזהה רוח חדשה של תנופה, חידוש ומיצוב העיר אשקלון כעיר מובילה בישראל – מעמד הראוי לה מזה שנים. הגיע זמני להביא לידי ביטוי את מטען הידע הרב שצברתי לאורך השנים כקצין בצה"ל, כלוחם ומנהל בשירותי הביטחון הכללי וכדיפלומט בחו"ל לתפקיד אליו נבחרתי. בטוחני שאשכיל לשלב את מטרות האגף עם חזונו של ראש העיר, תומר גלאם, לחיזוק הביטחון האישי והעירוני, יד ביד".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הגיע הזמן. החל ממחר שוטרים באשקלון

Share this on WhatsApp הגיע הזמן*החל ממחר: עשרות שוטרים ופקחים יגיעו לאשקלון להגברת האכיפה*ראש העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.