בית המשפט קבע: תלמידי "מעיין שרה" יחלו ללמוד במתנ"ס וולדנברג

בהחלטתו אמר השופט, שלמה פרידלנדר "הצילומים שצירפו המשיבות בדיון והדיווחים שהתקבלו היום, משקפים שיפוץ ראוי של המבנה הקיים"./צילום: אלירם משה

ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "אני שמח שבית המשפט קבע כי עיריית אשקלון פעלה ללא דופי, המטרה שלי הייתה שהילדים ילמדו במקום ראוי וכך אני אמשיך לפעול"
בית המשפט לעניינים מנהליים דחה היום את העתירה, שהגישה עו"ד תמר קידר כנגד החלטת עיריית אשקלון להעביר את תלמידי בית הספר "מעיין שרה" למתנ"ס וולדנברג.
בית המשפט קבע כי העירייה פעלה בשיתוף פעולה ראוי ומבורך עם וועד ההורים והתנהלותה הייתה נבונה ומועילה. בהחלטתו השופט שלמה פרידלנדר אמר, כי שיפוץ המבנה החלופי בוצע לשביעות רצון המומחים וכי זו החלופה הטובה ביותר "הצילומים שצירפו המשיבות בדיון והדיווחים שהתקבלו היום, משקפים שיפוץ ראוי של המבנה הקיים".                      
ראש העיר בפועל, תומר גלאם, שעקב מקרוב אחר שיפוץ מתנ"ס וולדנברג ואף ערך שם סיור הבוקר אמר: "אני שמח שבית המשפט קבע כי עיריית אשקלון פעלה ללא דופי, המטרה שלי הייתה שהילדים ילמדו במקום ראוי וכך אני אמשיך לפעול. אני קורא לכל ההורים להתאחד לטובת הילדים שיקרים לי באופן אישי. שתהיה שנה מוצלחת לכולנו".    
סגן ראש העיר, הממונה על הרווחה, רמי סופר, שפועל למען ילדים עם צרכים מיוחדים: "אנחנו נמשיך לפעול למען הילדים, חשוב לנו שהם יקבלו מענה ראוי ומבטיח להורים ולילדים שאעקוב מקרוב אחר בנייתו המחודשת של בית הספר 'מעיין שרה'".              

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

הקבלן התרשל?

Share this on WhatsApp"בעקבות רשלנות באתר הבניה נפגעתי בידי כתוצאה מפלטת עץ שהושלכה מגובה רב".כך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.