בית ספר בראש אחר

מחר( חמישי) ייערך יום פתוח בבית הספר המקצוע "אורט צור ברק" , הורים ותלמידים שיגיעו יראו מוסד חינוכי ייחודי שמשלב הכשרה מקצועית איכותית, סדנאות אמנות ומיזמים עסקיים.

בית הספר התיכון "אורט צור ברק",  הנמצא בבסיס ג'וליס הסמוך לקריית מלאכי פותח את  השערים לתלמידים ולהוריהם הרוצים להצטרף לבית הספר. מחר 5.3.2020 ,  החל מהשעה 9 בבוקר ועד השעה 16 אחה"צ ייערך במקום יום פתוח. בבית הספר- במסגרתו לומדים  בין השאר תלמידים מאשקלון –  ונתמך על ידי משרד העבודה, מהווה מסגרת תומכת  אישית וייחודית לתלמידים, עם אחוזי הצלחה גבוהים. בית הספר הינו בית ספר מקצועי לנוער מכיתות ט'-יב' , בבית הספר מכשירים את התלמידים לאחריות אישית, בגרות פנימית תוך השתלבות בשוק העבודה. בבית הספר מגוון מגמות לימוד רחב ונדרש בתעשייה כגון עיבוד שבבי, רתכות ומסגרות, נגרות, מולטימדה (עיצוב גרפי), תכשיטנות (צורפות) וקרמיקה. בנוסף מעניק צוות בית הספר ערכים חשובים כמו תרומה לקהילה, חינוך לשרות משמעותי בצה"ל – גם באמצעות שיתוף פעולה עם בסיס ג'וליס בו הם נמצאים, כאשר בוגרים רבים של בית הספר עוברים שם את שרותם הצבאי, הרצאות, סדנאות פעילויות ועוד. בוגרים רבים של בית הספר מעידים כי המקום שינה להם את החיים. "אין מה להתלבט" סיפר אריאל סמפירה מאשקלון תלמיד כיתה יג' במגמת הנדסאי מכונות במכללת אדיבי באשקלון, "שיבואו לצור ברק ויראו מה זה בית הספר, רק שם גרמו לי להאמין ביכולות שלי באמת". גם הורים רבים לתלמידים העידו כי בית הספר ממש הציל את העתיד של ילדיהם, "בית הספר הציל את הילד שלי חד משמעית" העידה אחת האימהות ."הצוות המסור האמין בילד שלי מהתחלה וגרם לו להאמין בעצמו".  מי שאולי הסביר יותר מכולם את הערך של בית הספר היה אחד הבוגרים שסיפר, "לא יודע איפה הייתי בלי צור ברק, כנראה שהייתי מסתובב ברחובות".

"נשמח להציג את הפעילות של בית הספר ביום הפתוח ביום חמישי 5.3.2010 ", סיפר המנהל עופר יחיא ."כאן אנו מבטיחים לבוגרים שלנו עתיד מקצועי, רואים באמת כל תלמיד ,מבינים שכל אחד ואחת זה עולם ומלואו, ועושים הכל לגרום לתלמידים להאמין בעצמם ולהצליח. אני מזמין את כולם לבוא ולהתרשם".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות admin

קרא גם:

קבלו אותה

Share this on WhatsApp ליאן קטני בסינגל חדש – "להיות שלם" ליאן קטני בת ה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.