בשורה לזוגות הצעירים באשקלון

191 דירות לזוגות הצעירים באשקלון

עוד בשורה לזוגות הצעירים באשקלון: שיווק נוסף של יחידות דיור בהנחה של כ-25% ממחיר השוק הפרטי, סמוך למוסדות ציבור, מסחר, תעסוקה ועוד. שר האוצר ויו"ר "כולנו", משה כחלון:  "התחייבנו לטפל במשבר הדיור ואנחנו מקיימים. הדירות האלו יגדילו את ההצלחה של מחיר למשתכן באשקלון. עבדנו קשה שלוש שנים כדי להוריד את מחירי הדיור, ולא נוריד את הרגל מהגז עד שנסיים לפתור את משבר הדיור"

במסגרת מכרזי מחיר למשתכן שווקו בהצלחה 4 מתחמים של כ-1191 יחידות דיור למגורים בבנייה רוויה בעיר היין באשקלון.

הגבעה פרויקטים הנדסיים בע"מ, ג.ג.א.ב יזום נכסים והשקעות בע"מ, דניה סיבוס בע"מ ואפי קפיטל בע"מ הן החברות הזוכות ב-4 מתחמים (1,191 יחידות דיור) לבנייה רוויה במתחם מ-7 עיר היין באשקלון.

מחירי הדירות באשקלון מבטאים הנחה של 24-25% ממחיר דירות דומות בשוק:

המחיר התחלתי לדירת 85 מ"ר יעמוד על 772,811ש"ח.

המחיר התחלתי לדירת 100 מ"ר יעמוד על 903,909 ₪.

המחיר התחלתי לדירת 120 מ"ר יעמוד על 1,078,707ש"ח.

הדירות כוללות מרפסת, מחסן וחניה.

מטרת התכנית היא יצירת מסגרת תכנונית להקמת אזור מגורים, מוסדות ציבור, מסחר, תעסוקה, שצ"פ ופארק עירוני משולבים במערכת כבישים מותאמת.

ייחוד התכנית הוא בסמיכותה לפארק עיר היין הממוקם על צומת דרכים ירוקה עם ערכים ארכיאולוגיים ותיירותיים אשר מהווה דופן ירוקה ופתוחה וחיץ בין העיר.

הקיימת לתכנית המוצעת, אשר מתוכננת על בסיס ציר עירוני ראשי משולב במסחר ושדרת הולכי רגל המאפשרת הליכה במרחקים קצרים ונוחים.

שר האוצר, משה כחלון: "התחייבנו לטפל ולתת פתרון למשבר הדיור, בזה אנחנו עובדים. לאחר 3 שנים אנחנו רואים תוצאות, שרק מעודדות אותנו להמשיך ולעבוד עבור הזוגות הצעירים. לא נעצור עד שלכל זוג צעיר בישראל תהיה אפשרות לרכוש דירה. אני שמח בשביל העיר אשקלון ותושביה".

ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "התכנית מחיר למשתכן מוכיחה את עצמה בכל הארץ ואנו יכולים רק לברך על כך שהיא תופסת תאוצה באשקלון. שר האוצר, משה כחלון, הוכיח כי נחישותו להוזלת מחירי הדיור עבור הזוגות הצעירים, נושאת פרי. אני מודה לשר על כך שהוא מסייע רבות לעיר ופועל לקידום תשתיות ראויות, כפי שכעת אנו מתחילים את בניית היציאה הרביעית החדשה מהעיר, וזאת במקביל לבנייה של יחידות דיור חדשות".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

מאסטר שף נוסח אשקלון

Share this on WhatsApp  מאות משתתפים בתחרות הבישול 'גורמה בשכונה' חוויה משפחתית שלא נראתה כמותה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.