בתנובה אשקלון חוגגים את יום הפלאפל

בסוף השבוע האחרון צוין יום המוקדש כולו למאכל הלאומי של ישראל- יום הפלאפל הבינלאומי! יום שכל מטרתו היא לאכול מבוקר ועד ערב את הכדור הטעים, הזול והמזין שכולנו כל כך אוהבים וכן להצטלם עם המנה ולהעלותה לרשתות החברתיות!

גם חברת SODEXO ON SITE (סודקסו און סייט), המפעילה עשרות מסעדות לעובדים ברחבי הארץ, בחרה להצטרף לחגיגות יום זה, והציבה במסעדותיה דוכני פלאפל, אשר אפשרו לאלפי עובדים להתפנק במנה האהובה במסגרת ארוחת הצהריים שלהם. הדוכנים הוצבו במסעדות אותן מפעילה החברה בתנובה אשקלון, כנסת ישראל, משרד החוץ בירושלים, הבניין הממשלתי ג'נרי בירושלים, מגדל, קרלסברג, ריסקו ועוד, ואפשרו לעובדים להרכיב את מנת הפלאפל האולטימטיבית- בצלחת או בפיתה, יחד עם כל התוספות האהובות- טחינה, חומוס, חמוצים, עמבה, צ'יפס וכו'.

חברת SODEXO ON SITE מתמחה במתן שירותי אחזקה ושירותי הסעדה לארגונים, מוסדות ציבור ולחברות מהמובילות במשק בסקטורים השונים וביניהם: כנסת ישראל, הסוכנות היהודית, בי"ח אסותא אשדוד, רד בינת, ריסקו, קבוצת לובינסקי וכו'.

עבור החברה, שחזונה הוא שיפור איכות החיים של העובדים, זו עוד דרך לשדרג את היום-יום של העובדים, להוציאם מהשגרה ולהביא אליהם את החידושים והטרנדים החמים בעולם המזון.

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

בדיקת החזר מס לעובדי הייטק – חינם וללא התחייבות!

Share this on WhatsApp מנסיוננו, נמצא כי כ – 80 אחוז מעובדי ההיטק זכאים להחזר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.