דני :נדאג לתרבות הפנאי וחוגים לילדים ולנוער

מאמן הספורט הוותיק והמוערך  דני רחמים מאמין שכפי שחולל מהפכה בענף הכדורסל בעיר כך יצליח להביא תרבות אחרת למועצת העירייה/ אילת טפירו

בעיר מכירים את דני – המורה לספורט, אחרים מכירים אותו מהחנות שלו בנאות אשקלון אבל רבים מכירים אותו כמאמן בכיר לכדורסל וכמייסד  קבוצת הכדורסל א.ס אשקלון על מאות חניכייה.אין זה סוד כי בבחירות האחרונות הביע דני את תמיכתו במועמדים שבעיקר הבטיחו לקדם את הענף.מהר מאוד הבין שדיבורים לחוד ומציאות לחוד. לכן הוא החליט לעשות זאת בעצמו ולהצטרף לפוליטיקה.היום הוא עומד בראש תנועת 'אשקלון שלנו'(נ) .

המשפחה של דני היא משפחה שורשית ואהובה מאוד בעיר. דני נולד וגדל באשקלון, בעברו היה קפטן אליצור אשקלון ואחד הספורטאים הבולטים בדרום, עבד כמורה לחינוך גופני וכבר 40 שנה שהוא מאמן כדורסל. הוא הקים את קבוצת א.ס אשקלון שיש בה כ-17 קבוצות כדורסל תחרותיות ופעילות עם כ-300 חניכים.

"השאיפות שלי ושל חבריי לקבוצה  הן להגיע במלוא העוצמה והדרייב  למועצה כדי להיות גורם שישפיע גם על החלטות של ראש העיר ולפעול בעיקר בתחום הספורט , החינוך ושעות הפנאי של הנוער.אני משוחח עם הורים רבים וכמעט כולם חוזרים על אותה המנטרה:'אין לילדים ולנוער מה לעשות בשעות הפנאי.אני יודע בוודאות שבאזור המרכז  וגם בסביבה הלא רחוקה שלנו הילדים שם חשופים ליותר חוגים וליותר העשרה.אני מאמין שילד שיש לו מסגרת ומקבל חוגים , יש לו ערך מוסף והוא יהיה תלמיד טוב יותר בלימודים. כבר הוכח שנפש בריאה בגוף בריא וזאת לא קלישאה , זאת תפיסת העולם שלי"

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

לזכרו של הרב יוסף שרביט זצוק"ל

Share this on WhatsAppבשעה טובה:הושלם הבניין מעל ציוני של   הרב הראשי לאשקלון וחבר  בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.