דני רחמים:"אטפל בנושא תאגיד המים מהשורש"

דני רחמים, המתמודד למועצת העיר אשקלון מטעם סיעת אשקלון שלנו (נ) קיבל השבוע פניות רבות מתושבים שהלינו על בעיות תשלומים מול תאגיד המים/ אשקלון פוסט

 תושבים רבים המתגוררים באשקלון מתלוננים על חיובי מים מנופחים. עוד הם מלינים על העובדה שלרוב 'אין עם מי לדבר'.בשבוע החולף קיבל דני רחמים עשרות פניות מתושבי העיר אשר

 מתלוננים על תשלום גבוה במיוחד. ” אם אני משווה את חשבון המים לצריכה בשנה המקבילה אשתקד  אזי הסכום שילש את עצמו. אם אני משווה לתשלום הקודם זה יותר מפי שניים. ועל מה? יתרה מזאת, שמתי לב שגם כאשר אני סוגר את ברז המים המונה ממשיך לעבוד עוד כמה דקות. לדעתי מדובר בשוד לאור יום. אין לי מילה אחרת”.סיפר אחד התושבים .

משפחה אחרת הלינה כי קיבלו חיוב  לת לום על סך כ900 ש"ח בעוד החיוב המקורי היו פחות ממאה שקלים. אנחנו מגיעים לתאגיד ומעבירים אותנו מפקיד למשנהו ואין מה לעשות.

תושבים רבים מתלוננים על דרישה פתאומית לתשלום עבור חוב ישן לכאורה. “בחודשיים האחרונים קיבלנו דרישה לתשלום על חוב ישן לכאורה. הראנו להם שהכל משולם בכרטיס אשראי בצורה מסודרת. אבל אין עם מי לדבר. הבנתי מתושבים נוספים  שגם להם ניסו  ל'הלביש'  חוב שלא שייך להם בכלל”.

תלונות נוספות הגיעו גם מתושבים שנדרשו לשלם עבור תקופה בהם הנכס שלהם הושכר והיה רשום על שם בעלים אחרים. "אחרי יותר משנה נזכרו לשלוח לי מכתבים שיש לי לכאורה חוב . הסברתי להם שבאותה תקופה הבית היה מושכר ומשיחות שהיו לי עם הפקידות נתנו לי להבין שהייתה בעיה עם המחשבים משהו ושהעניין יוסדר. לא סודר ולא כלום. הפעם שלחו לי מכתב התראה מעורך דין. בגלל רשלנות וחוסר מקצועיות של התאגיד אני צריך עכשיו להוכיח שאין לי אחות וגם לשלם על זה כסף? אני לא מתכוון לוותר. הבנתי שיש עוד רבים כמוני ובכוונתי להגיש תביעה ייצוגית"

 בתוך כך  , תושבים רבים פנו לדני רחמים וביקשו ממנו להציף את הנושא ולסייע בעניין.

דני:"בכוונתי להחזיר לשולחן הדיונים את נושא תאגיד המים באשקלון.אפנה למספר גורמים בדרישה לבטל לאלתר את תאגיד המים.  בין היתר אשלח מכתב לוועדת הפנים של הכנסת .

.לדעתי , הקמת התאגיד נכפתה על עיריית אשקלון ומועצת העיר, אני יודע שהבטחתי לבוחריי להתמקד בתחום החינוך והספורט, אך לא אהיה 'ראש קטן ' בנושאים שמטרידים את כלל הציבור.אני אקח עוד נושאים 'עקומים' ואעלה אותם על שולחן הניתוחים"

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

אפשר להחנות

Share this on WhatsAppלראשונה באשקלון: תתאפשר חניה באדום-צהוב בימי המנוחה ביוזמת ראש העיר, תומר גלאם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.