דרושה:משפחה חמה

ילדים בגילאי שנתיים עד גיל 13 שהוצאו מבתיהם  בשל התעללות והזנחה מחפשים בית אומנה חם / אילת טפירו

כ- 40 ילדים ונוער בסיכון, חלקם מאזור אשקלון, ממתינים בימים אלו שימצאו עבורם משפחות אומנה. בשבוע הבא, ארגון "אור שלום" יקיים ערב הסברה מיוחד בנושא אומנה המיועד לכל תושבי אשקלון והסביבה.

הילדים, בגילאי שנתיים עד 13, הוצאו מבתיהם על ידי שירותי הרווחה בשל התעללות, הזנחה או חוסר מסוגלות הורית. הם ממתינים כיום בכל מיני מסגרות ביניים עד שימצאו עבורם משפחות אומנה שיעניקו להם בית חם.

ב"אור שלום" מבקשים לציין כי משפחת אומנה היא המסגרת הקרובה ביותר לתא משפחתי נורמטיבי ואוהב ועל כן חשוב מאוד למצוא לילדים האלה משפחות אומנה.

ילדים שלא תימצא להם משפחה, עלולים לאבד את ההזדמנות האחרונה בחייהם לגדול בתוך משפחה, עם אמא ואבא, חום ואהבה.

ערב ההסברה יתקיים ב- 23 לנובמבר בשעה 20:00 במלון ליאונרדו ברחוב גולני 11 באשקלון. המשפחות שישתתפו בערב ההסברה יקבלו הסבר על תכנית האומנה, על תהליך המיון ועל ההכנה לקראת קליטת ילד חדש בבית.

חשוב לציין שמשפחות אומנה מקבלות ממשרד הרווחה תקציב חודשי להוצאות גידול הילד, על מנת שהאומנה לא תהפוך לנטל כלכלי על המשפחה. עובדת סוציאלית של "אור שלום" תלווה את המשפחה ותסייע בכל בעיה וקושי.

משפחות המעוניינות לשמש כמשפחות אומנה או להירשם לערב ההסברה מוזמנות לפנות לארגון "אור שלום" בטלפון 03-5417000 או במייל nitaih@Orr-Shalom.co.il

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

שמעוני גלאם ואטיאס החליטו להימנע מעימות הבחירות שיזם איתי סהר

Share this on WhatsAppסהר: "איש ציבור שלא מוכן לעמוד מול הציבור לא יצליח להנהיג אותו" …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.