האירועים חוזרים

בשורה לסוחרי המדרחוב: האירועים חוזרים למגדל / מערכת אשקלון פוסט

לפני כחודשיים פנה חבר מועצת העיר משה אטיאס לחברה הכלכלית בדרישה לבדוק האם האיסור לקיים אירועים במגדל עדיין קיים. במהלך השבוע האחרון פנה לאטיאס מנכ”ל החברה כלכלית גלעד אורן שהודיע לאטיאס שהאיסור לקיים אירועים חל רק על אירועים גדולים ואילו אירועים קטנים כן אפשר לקיים במגדל.

מיד עם המסר הזה נפגש אטיאס עם סוחרי המדרחוב העירוני והודיע להם את גדול הבשורה סוחרי המדרחוב הודו לאטיאס על כך וחיוך קטן נראה על פניהם.

כזכור לכולם מאז השיפוץ שהחל במדרחוב העירוני עוד בשלבי כהונתו של בני וקנין הפסיקו האירועים להתקיים במגדל וזאת בגלל הסכנה שהייתה בו והסירוב של משטרת אשקלון לקיים אירועים מכל סוג במדרחוב העירוני. מאז חלה הפחתה משמעותית בכמות האנשים שביקרו במדרחוב ופרנסתם של הסוחרים נפגע. כאמור השיפוץ הסופי עד היום לא הסתיים ויש שם עוד עבודה רבה אבל הריצוף הושלם וכל המפגעים שהיו הוסרו פתחי המילוט נפתחו וכנראה שעכשיו כן אפשר לקיים אירועים.

עם הבשורה הזו נפגשו ביום רביעי האחרון באולם הישיבות של קומה 4 בעיריית אשקלון ראש העיר איתמר שמעוני חבר המועצה משה אטיאס מנהלת חטיבת האירועים נטלי ברקאי מנהל התחדשות מגדל ראובן ביטון מנהל אגף תיאום מערכות בעיריית אשקלון משה ג’רפי ואסנת שובל מנהלת מחלקת האירועים בעירייה וסמי עמדי נציג סוחרי המדרחוב. התחיל את הישיבה אטיאס שאמר, “חייב להחזיר את החיים את למדרחוב העירוני ולכן צריך לקיים אירועים בו לאורך כל השנה ועוד פעילויות שיחזירו את המבקרים למדרחוב”.

ראש העיר גם הנחה את החברה הכלכלית להכין תכנית אירועים לאורך כל השנה עבור המדרחוב אמר שימצא תקציב עבור זה. כמו כן ראש העיר הנחה את החברה הכלכלית כבר להתארגן עם אירועי קטן לפורים הקרוב שיערך במדרחוב העירוני.

כמו כן נקבע סיור משותף של עיריית אשקלון והממונה על האירועים ביחד עם משטרת אשקלון כדי לראות באיזה אירועים מדובר שאותם כן ניתן לקיים במדרחוב.

אין ספק שזוהי בשורה משמחת עבור סוחרי המדרחוב ונקווה כולנו שאכן הכליצא לפועל ונראה את אחד המקומות הוותיקים והיפים בעיר חוזר לשקוק חיים.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

גלאם רוצה את פייזר באשקלון

Share this on WhatsApp ראש העיר אשקלון לראש הממשלה: ״פעל להקמת מרכז הפיתוח ומפעל החיסונים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.