הגזברית התפטרה

ראש העיר בפועל נענה לבקשת גזברית העירייה לסיים את תפקידה

גזברית העירייה, נחמה שריקי, ביקשה לסיים את תפקידה מסיבות אישיות ולצאת לגמלאות, לאחר כשלושה עשורים בתפקידים שונים במינהל הכספים בעיריית אשקלון. בימים הקרובים יפורסם מכרז לתפקיד

ראש העיר בפועל, תומר גלאם, נענה היום (א') לבקשת סמנכ"ל כספים וגזברית העירייה, נחמה שריקי, לסיים את תפקידה מסיבות אישיות ולפרוש לגמלאות. שריקי שימשה במגוון רחב של תפקידים ב-29 השנים האחרונות, ובכללם תקציבנית, מנהלת תקציב פיתוח ומנהלת אגף התקציבים. בשלוש וחצי השנים האחרונות כיהנה שריקי בתפקיד הגזברית, בתקופה מאתגרת בה כיהנו שלושה ראשי עיר. מכרז לתפקיד הגזבר יתפרסם בימים הקרובים.

ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "אני מודה לגזברית העירייה נחמה שריקי, על העבודה שעשתה עד כה. בכוונתנו לפעול בהקדם לאיתור גזבר חדש לעירייה, נוכח האתגרים הרבים העומדים על הפרק. אנו שומרים על איתנותה הפיננסית של העירייה, ונמשיך לעשות זאת גם בעתיד".

גזברית העירייה הפורשת, נחמה שריקי: "עיריית אשקלון הפכה למשפחתי השנייה בשלושת העשורים האחרונים. עבדתי לילות כימים מתוך תחושה ציבורית עמוקה. הייתה לי הזכות להיות גזברית העירייה בתקופה הכי מאתגרת של העיר אשקלון. אני שמחה שעמדנו בכלל היעדים המקצועיים, שמרנו על רשות איתנה וזכינו בפרס ניהול תקין בכל שנה. בחודשים הקרובים אבצע תהליך חפיפה מסודר לגזבר שייבחר. ברצוני להודות לראש העיר בפועל, תומר גלאם, למנהלי ועובדי העירייה על העבודה המשותפת".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

זה האיש

Share this on WhatsAppאלי יפרח יו"ר חברא קדישא באשקלון , האיש שהצליח בעבודה סזיפית להפריח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.