הוא פשוט מליונר….

פעמיים גיא:

תושב אשקלון שלח טופס Winner 16 בעלות של 48 ש"ח ולאחר שערו של גיא מלמד ממכבי נתניה זכה בפרס הראשון בסך של 13 מיליון ש"ח

אותו שער גזל מישראלי נוסף את הפרס הראשון של טופס ה-Winner 16 ושלח אותו להתנחם בפרס השני בסך 40 אלף ש"חכ-4 ישראלים נוספים ניחשו 15 מתוך 16 התוצאות הנכונות של הטופס וזכו כל אחד ב-40 אלף ש"ח

סוף השבוע האחרון היה סיפק דרמה אמיתית עבור שני ישראלים ששלחו את טופס ה-Winner 16. כמו בכל דרמה גדולה גם בסיפור שלנו יש מנצח גדול, מפסיד גדול וגיבור אחד. הגיבור הוא ללא ספק שחקנה של מכבי נתניה – גיא מלמד.

מנחש ישראלי ששלח בסוף השבוע האחרון טופס Winner16 (טוטו) באפליקציית ה-Winner בעלות של 48 ש"ח זכה בפרס הראשון של ה-Winner 16 בסכום של 13 מיליון ש"ח. בזכות שערו של גיא וניצחונה של מכבי נתניה הבין הישראלי כי הוא קרוב תוצאה אחת נכונה להשלים נכונה את כל תוצאות טופס הווינר 16 שברשותו מה שהיה מקדם אותו לעבר הצטרפות למועדון המיליונרים החדשים של ישראל ולזכות בפרס הראשון של ה-Winner 16 בסכום של 13 מיליון ש"ח. זאת קרה לאחר חצי שעה בהם נשא את עיניו אל טדי שם החזיק אצבעות להגנת בית"ר שלא אכזבה ושמרה על שער היתרון שלה בתחילת המשחק.

באותו זמן ישב ישראלי נוסף ששלח טופס Winner16 (טוטו) בעלות של כמה עשרות שקלים, מול המרקע ובעת שבבית אחד חגגו את השער בבית אחר ראו כיצד חלום ההתעשרות נמוג לנגד עיניהם. הישראלי שסימן 2 (ניצחון לחדרה) ראה כיצד נתניה עולה ליתרון שנשמר עד לשריקת הסיום מה ששלח אותו להתנחם בפרס השני בסך של 40 אלף ש"ח.

בנוסף לישראלי המאוכזב, עוד ארבע ישראלים זכו בפרס השני לאחר שהצליחו לנחש כ-15 מתוך 16 המשחקים בטופס ה-Winner 16 והסתפקו כל אחד בפרסם בסכום של 40 אלף ש"ח. שניים מהם האמינו ביכולתו של יוסי אבוקסיס וסימנו ניצחון חוץ לבאר שבע שסיימה לבסוף רק בתיקו 0-0.

ישראלי נוסף סימן ניצחון להפועל כפר סבא על הפועל תל אביב ולאחר שהשנייה ניצחה נשאר עם הפרס השני ואילו המנחש הישראלי הנוסף סימן ניצחון לסלטה ויגו על אייבר וכאשר סיימו השתיים בתיקו 0-0 מצא את עצמו מתנחם גם הוא בפרס השני. 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

עוד גל בדרך

Share this on WhatsApp ראש העיר, תומר גלאם, לתושבים: "אפשר למנוע את הגל השני; הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.