החבילה בדרך?

 

בשנת 2017 דורגה העיר אשקלון במקום ה-9 בארץ בהזמנת

חבילות מחו"ל, ביחס לגודל האוכלוסיה, כיצד תדורג ב-2018?

 

 דואר ישראל בתחזית לקראת חגי הקניות הבינלאומיים: 

צפי ל-15.3 מיליון חבילות בנובמבר-דצמבר במשקל שיא של 3,050 טון

מול 13.7 מיליון חבילות בתקופה מקבילה אשתקד

בשנת 2017 דורגה העיר אשקלון במקום ה-9 בארץ בהזמנת

חבילות מחו"ל, ביחס לגודל האוכלוסיה, כיצד תדורג ב-2018?

 

חגי הקניות הבינלאומיים שיחלו השנה ביום הרווקים הסיניים ב-11/11 צפויים להביא להמשך גידול בהזמנת חבילות מחו"ל גם בישראל, כך צופים בחברת דואר ישראל. החברה צופה גידול של כ-10% בהזמנת חבילות לארץ בחודשים נובמבר דצמבר, לעומת תקופה מקבילה אשתקד. בחודשים נובמבר-דצמבר שהם תקופת השיא בהזמנת חבילות מחו"ל צפויה החברה לחלק כ-15.3 מיליון חבילות במשקל שיא של כ-3,050 טון, מול 13.7 מיליון חבילות במשקל 2,575 טון בחודשים נובמבר-דצמבר 2017. לשם השוואה, בחודש רגיל מחולקות כ-4.6 מיליון חבילות בממוצע, במשקל כולל של כ-900 טון. בשנת 2017 דורגה העיר אשקלון במקום ה-9 בארץ בהזמנת חבילות מחו"ל ביחס לגודל האוכלוסיה כיצד תדורג ב-2018?

דני גולדשטיין מנכ"ל דואר ישראל, אמר "בשנים האחרונות אנו רואים עליה מתמדת בהיקף הזמנות החבילות, כאשר הרבעון הרביעי של השנה מאופיין בגידול הגבוה ביותר בהזמנות בגלל חגי הקניות הבינלאומיים. לדבריו "יום הרווקים הסיניים הוא חג הקניות החזק ביותר, הבלאק פריידי שיחול השנה כשבועיים לאחר מכן ב23/11 ימשיך את המגמה, כאשר עד סוף דצמבר נראה גידול בהזמנות, בהתאם להיקפי ההנחות שיעניקו האתרים השונים בתקופה זו. לדבריו, ניתן לראות השנה עליה משמעותית בהזמנת חבילות כבדות מבעבר עם פריטים משמעותיים יותר כמו מוצרי טקסטיל ומוצרים ייעודיים כמו ביגוד חורף, שמיכות, כריות, מגפיים ומעילים וגם מוצרי אלקטרוניקה וחלקי חילוף לרכב, כלי נגינה, קוסמטיקה וויטמינים".

גולדשטיין ציין עוד "אנו נערכים לעליה בהזמנות באמצעות תגבור המוקד הטלפוני וכוח האדם במרכז הסחר המקוון לחבילות במודיעין, שערוך לקלוט ולמיין מעל 100 מיליון חבילות בשנה. בנוסף פתחנו השנה עשרות מרכזי מסירת חבילות נוספים ברחבי הארץ, ועד סוף השנה נפתח 50 מרכזי מסירת חבילות נוספים בשיתוף עסקים קטנים ובינוניים. כיום אנו מציעים את הפרישה הארצית הרחבה ביותר עם למעלה מ-1,200 נקודות מסירה, הכוללות 500 מרכזי מסירת חבילות ודברי דואר, זאת בנוסף לכ-700 יחידות הדואר.

מנתוני דואר ישראל, חמשת האתרים האהובים על הישראליים בהזמנות מחו"ל הם: Aliexpress, eBay, ,Amazon next  ו-Asos. בשנת 2017 חילקה חברת דואר ישראל כ-61 מיליון חבילות שהוזמנו מחו"ל, בשווי מוערך של כ-12 מיליארד שקל, כאשר ההערכה היא שבשנת 2018 יוזמנו מעל 64 מיליון חבילות.

גולדשטיין ציין עוד, כי ניתן לקבל שירותים רבים באתר החברה, בצ'ט עם נציג או באפליקציה בנייד, כמו איתור מיקוד או סניף או הזמנת תור מראש לסניף. ניתן לשלם גם מכס באזור האישי "my post" באתר, וכן לעקוב אחר פריט ולהזמין שליח עד הבית. גולדשטיין מדגיש את חשיבות ציון מספר הנייד ומיקוד עדכני בן 7 ספרות בעת הזמנת החבילה, על מנת לקבל מסרון בעת הגעת החבילה ליחידת הדואר, וכדי שהחבילה תגיע ליחידת המסירה הקרובה ביותר לכתובת הנמען.

 

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

מאסטר שף נוסח אשקלון

Share this on WhatsApp  מאות משתתפים בתחרות הבישול 'גורמה בשכונה' חוויה משפחתית שלא נראתה כמותה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.