הילדים מוגנים?

שמעוני:"תם העידן שבו ילדינו מסתתרים תחת שולחנות בשעת חירום"

בעקבות פערי מיגון בבית הספר נערכה, לבקשת ראש העיר, בדיקה של הקב"ט העירוני בחדרי המיגון במקום, שהעלתה כי אין מניעה להשתמש בהם בזמן תרגול ובשעת חירום

 

בתחילת השבוע קיים ראש העיר, איתמר שמעוני, סיור בבית הספר 'אילנות' על רקע פערי המיגון שנוצרו במקום בשל הפסקת עבודת הקבלן באופן חד-צדדי וללא כל התראה מוקדמת.

בסיור השתתפו גם מ"מ ראש העיר, אפי מור, מנכ"ל העירייה, חיים סופר, קב"ט העירייה, יוסי גרינפלד, מנכ"ל החכ"ל, אורן חדד, מהנדס החכ"ל, אורן חדד, מנהלת בית הספר, נורית חכמון ואב לילד בבית הספר, אדיר שנקר.

לטענת האב, והורים נוספים, נמסר להם כי בעת חירום או בזמן תרגול על הילדים להסתתר מתחת לשולחנות בכיתה ולא לעשות שימוש במקלט הממוגן הקיים במקום.

לאחר בדיקה שערך ראש העיר מול גורמי המקצוע בעירייה ובהם קב"ט העירייה, עלה כי אין שום מניעה בשלב הזה לאפשר לתלמידים לעשות שימוש במבנים הללו לתרגול ובשעת חרום. במקביל, המכרז לסיום העבודות יצא לדרך וההערכה כי בתוך זמן קצר יושלמו הפערים הנדרשים, כמו גם בבתי הספר 'אסף מימון' ואמי"ת.

כמו כן, הנחה ראש העיר לבצע ניקיון שוטף במקלטים אלו על מנת לאפשר לתלמידים שהייה בתנאים הולמים בזמן תרגול במקום.

"עשינו מאמצים רבים בשנים האחרונות על מנת להשלים את עבודות המיגון בכל מוסדות החינוך בעיר ואני מעריך שבתוך פרק זמן קצר ביותר יושלמו העבודות גם בבית הספר 'אילנות'. אני יכול להבטיח לכם שתם העידן שבו ילדי אשקלון הסתתרו בשעת חרום תחת שולחנות. אני מאחל לכולנו שלא נזדקק לחדרי המיגון הללו, לא עכשיו ולא בשנים הבאות", אמר ראש העיר.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

קבלו אותה

Share this on WhatsApp ליאן קטני בסינגל חדש – "להיות שלם" ליאן קטני בת ה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.