היערכות שיא לפתיחת שנת הלימודים

בתחילת השבוע כינס ראש העיר, תומר גלאם, את הגורמים המקצועיים, כולל נציגי משטרת אשקלון, על מנת לעמוד מקרוב אחר ההיערכות הכלל עירונית לפתיחת שנת הלימודים תש”פ.

בתמונה: בית ספר בית יחזקאל (צילום: דוברות עיריית אשקלון)

במסגרת ההיערכות הוצג סטטוס הבינוי, השיפוץ והשדרוג המתבצע בימים אלו במוסדות החינוך ברחבי העיר, כולל הקמתם של 16 גני ילדים חדשים, תוספת עשרות כיתות בבתי ספר, עבודות נגישות, התקנת הצללות ושדרוג מגרשי ואולמות ספורט ועוד.
בתוך כך, על מנת לשפר את הבטיחות בדרכים, מבצעת העירייה בימים אלו, צביעה מחדש של מעברי החצייה הסמוכים למוסדות חינוך ואת משטחי ‘נשק וסע’ בכניסות לבתי ספר.
כמו כן, ביום פתיחת שנת הלימודים, החל מהשעה 07:00 ולאורך שעות היום, יפעל חדר המצב של העירייה במתכונת חירום בחמ”ל העירוני, בנוכחות ראש העיר והגורמים הרלוונטיים (חינוך, הנדסה, רווחה, תשתיות, מוקד עירוני, אחזקה, ביטחון ועוד), על מנת לתת מענה מיידי לכל עניין שיעלה בשטח.

צילום: דוברות עיריית אשקלון.

ראש העיר, תומר גלאם: “נכנסים לישורת האחרונה במסגרת היערכות מוסדות החינוך לפתיחת שנת הלימודים. אנחנו עובדים ביתר שאת כדי להשלים את עבודות הבינוי של 16 גני ילדים חדשים, הוספת עשרות כיתות בבתי ספר, התקנת הצללות, שדרוג אולמות ספורט, שיפוץ חדרי שירותים וחדרי מורים, שדרוג מוסדות חינוך ישנים ועוד.
“לצד זה אנחנו מקדמים תוכניות פדגוגיות חדשות, כמו התוכנית ללימודי אנגלית בגני החובה, הרחבת תוכנית ‘יוניסטרים’ לכל בתי הספר העל יסודיים, הרחבת הגן המדעי לכל גני הילדים ועוד. שמנו את החינוך בראש סדר העדיפויות ובע”ה, כפי שפתחנו את שנת הלימודים בשנתיים האחרונות עם אפס תקלות ובצורה חלקה, כך יהיה גם השנה”.

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות admin

קרא גם:

מאושרים:יש תקציב

Share this on WhatsApp אושר תקציב העירייה לשנת 2021; ראש העיר, תומר גלאם: “ממשיכים להצעיד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.