היתרונות של לחם נטול גלוטן

מי שחולים בצליאק, או רגישים לגלוטן נוקטים בדיאטה ובאורח חיים לא מתפשר (ובצדק) לגבי גלוטן, החומר הפעיל בגלוטן נקרא גליאדין ואפילו כמות קטנה שלו עלולה לגרום נזק. הטיפול הבלעדי בצליאק הוא באמצעות תזונה ולכן חייהם של חולי צליאק עלולים להיות מורכבים מאוד וזהירים מאוד. עלולים, אך לא חייבים.

ההקפדה האדוקה על התזונה נטולת הגלוטן נעוצה בעובדה שגלוטן עלול להופיע כמעט בכל מוצר (מעובד)[ ואפילו במוצרים שאינם מכילים מטבעם גלוטן כמו ירקות, בשר וכו', אך עלולים להימצא בסביבה בה יש גלוטן וזה הסיכון הגדול.

לכן, מקדם הבטיחות הוא גדול ביותר, כדי שגם אם נכנס לאוכל שלהם גלוטן ללא ידיעתם, הוא יהיה בכמות מזערית.

היום, למזלנו, מצויים בשוק הקמעונאי, מוצרים אינספור נטולי גלוטן, שבמקורם ככה יוצרו, וכאלה המהווים תחליפים, לא רעים, למוצרים גלוטניים קלאסיים.

אחד המוצרים הללו הוא לחם טף.

טף הוא דגן הנחשב מזון על ואינו מכיל גלוטן כלל. מקורו באתיופיה, והוא צובר תאוצה בארץ בקרב שוחרי בריאות, גם כאלה שכלל אינם יוצאי אתיופיה. הטף הוא דגן עשיר בברזל וחלבון, ונחשב בריא ביותר.

לחם הטף הוא תחליף ראוי ללחם עם גלוטן, רק שבמקום תחליף – הוא פשוט עומד כלחם בפני עצמו עם טעם ייחודי וממכר, ולא כתחליף שמרגיש פשרה…

בהיי טף לחם הטף מיוצר בקו ייצור נטול גלוטן, כך שאין חשש לחשיפה כלשהי לגלוטן – וטוב שכך.

לחם הטף הוא מושלם לרגישים לגלוטן וצליאקים, והוא מספק, "על הדרך" גם השלמה בריאותית לעוד מרכיבים ואבות מזון מתוקף היותו מזון על.

לחם טף מצוין לשוחרי בריאות, למי שרוצה לדאוג למה שהוא מכניס לגוף ולהיות בטוח בכל רכיב ורכיב – במותג היי טף אנחנו מתחייבים לאפייה וייצור בסטנדרט גבוה ביותר, ללא גלוטן, המותג הוא בוטיקי ומשווק אישית לנקודות מכירה, ואנחנו זמינים לכל שאלה ופנייה בנושא לחם ללא גלוטן ומוצרים נטולי גלוטן נוספים.

היתרונות של לחם נטול גלוטן ידועים גם למי שרוצה להמעיט בצריכת הגלוטן גם על מנת לשמור על הבריאות ללא בעיה בריאותית מיוחדת – להפחית נפיחות בבטן ותחושת כבדות, לגרום לגוף לנצל יותר מאגרי אנרגיה וחלבון לבניית שריר, להרגיש יותר חיוניות ואנרגטיות ובכלל – לעשות יותר למען השמירה על הגוף ועל הבריאות.

הטף, סוד שהיה נחלתם של יוצאי אתיופיה במשך המון שנים, ודרך אגב – היצוא שלו מאתיופיה מוגבל מאוד ע"י הממשל האתיופי – חודר אט אט לשוק הבריאות, ומומלץ לטעום את לחם הטף המיוחד.

 

המאמר בחסות פינוקיצ'ן – מוצרים איכותיים ללא גלוטן במשלוח עד הבית

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

בהצלחה דפנה

Share this on WhatsAppמנהלת אגף תרבות, נוער וספורט החדשה: דפנה עמירה ביטון תהיה אחראית על …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.