המשפחה מתרחבת

ממשיך להתחזק: סיעת "משפחה מיוחדת במועצה" תומכת בתומר גלאם לראשות העיר

בפגישה שהתקיימה בין ראש העיר בפועל, תומר גלאם, לבין חברי סיעת "משפחה מיוחדת במועצה", סוכם כי הסיעה תתמוך בתומר גלאם כמועמד המועדף עליה לראשות העיר. יורם גניש: "תומר הוא היחיד שהבטיח וקיים"

תמיכה מיוחדת: בבחירות הקרובות תתמודד למועצת העיר רשימה חדשה – "משפחה מיוחדת במועצה". הרשימה מורכבת מהורים שעוסקים מזה שנים רבות בפעילות למען קידום זכויותיהם של ילדים בעלי צרכים מיוחדים באשקלון. השבוע כאמור סיכמו חברי הרשימה: יורם גניש, מלי ברלינסקי, יוסי בן יעקב, לימור נעים, עפר סורין, עם ראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם, על תמיכתם.

כידוע, נושא הצרכים המיוחדים קרוב מאוד לליבו של ראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם. רק השנה הושקעו מיליוני שקלים לטובת האוכלוסייה עם הצרכים המיוחדים. הקמת המרכז הרב תכליתי, שיפוץ ושדרוג בית ספר מעיין שרה, פתיחת מועדונים חברתיים, פעילויות וחוגים שמותאמים לאוכלוסייה זו ובנוסף הוקם גן שעשועים מונגש ומותאם בשכונת הטייסים. על כן, היה זה אך טבעי שחיבור זה יירקם בין הצדדים.

תומר גלאם מסר על החיבור: "אני מודה לחברי רשימת 'משפחה מיוחדת במועצה' על בחירתם ותמיכתם ובטוח שיחד נמשיך להוביל שינוי לטובת האוכלוסייה בעלת הצרכים המיוחדים בעיר אשקלון. מאז כניסתי לתפקיד, הושקעו מיליוני שקלים לטובת אוכלוסייה זאת ותוקנו עוולות של שנים רבות. אני מאמין שמוטלת עלינו החובה לשלב אנשים בעלי צרכים מיוחדים בחברה שלנו, ובוודאי שלדאוג שהילדים בעלי הצרכים המיוחדים יזכו למסגרות מתאימות ובטוחות עבורם".

מיריי אלטיט, הממונה על החינוך הבלתי פורמלי בעיריית אשקלון, ומתמודדת כעת מטעם רשימתו של גלאם, מסרה כי: "מעבר להשקעת הרשות במבנים ראויים לטובת האוכלוסייה בעלת הצרכים המיוחדים, אנחנו בחינוך הבלתי פורמלי פעלנו רבות על מנת שיהיו פעילויות מגוונות וחוגי העשרה גם לאחר שעות הלימודים. באופן אישי אני רואה בנושא זה שליחות ציבורית מהמעלה הראשונה ויחד עם ראש העיר בפועל, תומר גלאם, מתכוונת להמשיך ולקדם את הנושא ולהרחיב את שעות הפעילות והפנאי עבור אוכלוסייה זאת, בשיתוף פעולה הדוק עם חברי רשימת משפחה מיוחדת במועצה".

יורם גניש נציג הרשימה מסר על החיבור: "התלבטנו ברשימה שהקמנו במי לתמוך לראשות העיר אשקלון. החלטנו שלא נשב על הגדר ונביע תמיכה במועמד שאנחנו מאמינים שיהיה הטוב ביותר עבור הילדים עם הצרכים המיוחדים. בחנו את כל המועמדים ובסוף החלטנו לבחור בתומר גלאם מהסיבה הפשוטה שתומר הוא היחיד שהבטיח וקיים. תומר הוציא לפעול תכנית שאנחנו כהורים עבדנו עליה כבר 6 שנים – המרכז הרב תכליתי. אנחנו גייסנו מהנדסים, עשינו תכניות וכולם הבטיחו לנו שזה יוקם וזה נשאר בגדר הבטחות – תומר היה זה שהוציא את זה לפועל. כולם דיברו על בית ספר 'מעיין שרה' וכל השנים הוא נשאר מוזנח – תומר הרים את הכפפה ושיפץ את בית הספר. גן שעשועים נגיש מעולם לא היה באשקלון, תומר היה זה שהקים גן מונגש חדש ברחוב הטייסים. אנחנו מבינים שיש שעוד המון עבודה ובדיוק בגלל זה אנחנו מתמודדים למועצת העיר. יש עוד הרבה מה לשפר מבחינת נגישות באשקלון והן מבחינת היחס של הרשות לאנשים עם צרכים מיוחדים, אבל הבנו שמי שעושה למען הילדים הללו ומי שיש לו רגישות לחלש ולשונה הוא תומר גלאם ועל כן אנחנו מאמינים שהוא גם ימשיך לעשות ולשפר יחד אתנו בשיתוף פעולה מלא".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ממשיכים לשמח

Share this on WhatsApp אבי לרר העומד בראש עמותת ושמחת התבקש להיכנס לבידוד אך ממשיך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.