העירייה התרשלה- העירייה תשלם!

עיריית אשקלון תפצה ב-185 אלף שקלים צעיר שנחבל עקב בור ומפגע במדרכה ברחוב עולי הגרדום בעיר. את הצעיר ייצג עורך הדין איל כהן /אתר אשקלון פוסט

רבות נכתב ונאמר על ההזנחה של שכונת עתיקות באשקלון, מה שאולי יכולה להוות עוד הוכחה לכך היא תביעה שהגיש צעיר תושב העיר לבית המשפט נגד עיריית אשקלון לאחר שנפל ונחבל עקב אבן מדרך שקועה ומפגע במדרכה, תביעה שבגינה תפצה העירייה קרוב ל – 200 אלף שקלים את הצעיר בגין אותה פגיעה.

לפני כארבע שנים צעד הצעיר ברחוב עולי הגרדום בעיר ולפתע מעד ונחבל עקב המפגע שהיה קיים ברחוב. בעקבות המקרה הוא פנה לבית החולים "ברזילי" בעיר לצורך קבלת טיפול רפואי, לאחר נפגע בברכו ובגבו.

לצעיר נגרם קרע במניסקוס בברכו הוא נותח, עבר הליכי שיקום ונשאר במעקב רפואי.

עקב התאונה ונזקיה פנה הצעיר לעורך הדין איל כהן – ממשרד עורכי הדין כהן-קריסי המתמחים בדיני נזיקין – בכדי שיגיש תביעה נגד העירייה בגין אותו מקרה. עו"ד כהן אכן הגיש תביעה נגד העירייה בגין אותו מקרה ובמסגרת כתב התביעה טען בין היתר עו"ד כהן כי "במועד התאונה אחת מהאבנים המשתלבות הייתה שקועה באופן חריג וכך יצרה בור מסוכן על שטח פני המדרכה אשר להולכי הרגל יש קושי להבחין בו", וכי המדובר היה במפגע בטיחותי אשר העיריה יכלה בנקל לתקן ולמנוע את קרות התאונה אולם זו כשלה מלעשות כן.

בנוסף, טען עו"ד כהן כי העירייה לא פעלה על מנת לבצע תיקון במקום גם לאחר שניתנה לה הודעה על קרות האירוע, כי לא דאגה למנוע מעבר במקום עקב המפגע או להזהיר את הולכי הרגל עליו, וכי התנהלות זו מהווה רשלנות, כמו גם, הפרת חובותיה החוקיות של העירייה עפ"י פקודת העיריות.

כן טען עו"ד כהן לגבי התובע כי "עובר לתאונה היה התובע בריא ויכל לבצע כל פעילות יום-יומית פשוטה יכולת אשר נפגעה בעקבות התאונה", וכי בעקבות התאונה התובע יסבול ממגבלות תנועה ברגלו וכי יש ליתן לו פיצוי, בין היתר, בגין עוגמת הנפש הרבה שנגרמה לו, הוצאותיו, וכן בגין הפגיעה ביכולת ההשתכרות של הצעיר בעתיד.בהסכם פשרה שנחתם לאחרונה וקיבל תוקף של פסק דין בבית משפט השלום בקרית גת נקבע כי בעקבות המקרה תפצה עיריית אשקלון את הצעיר ב – 185 אלף שקלים.

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

בלי רשיון , עם אלכוהול

Share this on WhatsAppשוטרים  מתחנת אשקלון שעסקו ביום ב'  בפעילות כנגד נהגים המסכנים את ביטחון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.