העירייה תדאג לאבלים

פרוייקט ראשון מסוגו באשקלון:

עיריית אשקלון תספק סוכות אבלים למשפחות שאיבדו את יקיריהן / הציוד כולל, בין היתר, אוהל אבלים, כיסאות, שולחנות, תאורה, כיפות וסידורים. ראש העיר, איתמר שמעוני: “אני חושב שתפקידה של הרשות לתת מענה לתושבים גם במקרים מצערים שכאלה, ולהקל עליהם ככל הניתן את ההתעסקות הכרוכה בכך” /איילת טפירו

 

בקרוב תחל עיריית אשקלון ביוזמה חדשה במסגרתה תספק למשפחות אבלות את כל הציוד הדרוש להן לשבעת ימי האבל.

לצורך זה, תרכוש העירייה אוהל אבלים, עם רשת לימות הקיץ ויריעות אטומות לימות החורף, כיסאות אבלים, כסאות מנחמים, שולחנות, מיחם לשתייה חמה, מאוורר, תנור חימום, תאורה, גרילנדה כולל נורות, בד יוטה, מקרר, עגלות אשפה, כיפות וסידורים.

הציוד יאוחסן במחסני העירייה ועם קבלת המידע מ’חברה קדישא’, פרוייקטור, שיוכשר לנושא מטעם מינהל תפעול, ייצור קשר עם המשפחה האבלה ויציע להם את הסיוע המדובר.

בבסיס היוזמה, עליה הנחה ראש העיר, איתמר שמעוני, עומד הרצון להקל, ולו במעט, על הכאב והצער שחשות משפחות שזה עתה איבדו את יקיריהן ולסייע להן בארגון ‘השבעה’ ובהליך הלוגיסטי הכרוך בכך.

ראש העיר, איתמר שמעוני: “אני חושב שתפקידה של הרשות לתת מענה לתושבים גם במקרים מצערים שכאלה ולהקל עליהם ככל הניתן את ההתעסקות הכרוכה בכך, תוך התמודדות עם הצער והאבל. אני מקווה שאף אחד מאיתנו לא יזדקק לכך, אך אם חלילה זה יקרה, נהיה שם בשביל התושבים ונעניק להם את כל השירות והציוד הדרושים כדי להתמודד טוב יותר עם ימי האבל”.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

גלאם רוצה את פייזר באשקלון

Share this on WhatsApp ראש העיר אשקלון לראש הממשלה: ״פעל להקמת מרכז הפיתוח ומפעל החיסונים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.