הפועל אשקלון: נעים רוצה את אלקרינאוי, האוהדים נפגשו עם ראש העיר

בהפועל אשקלון ממשכים לעבוד, ושם נוסף שעלה בגזרת הצוות המקצועי, הוא עמראן אלקרינואי. ראשי חוג האוהדים נפגשו עם ראש העיר, תומר גלאם והממונה על הספורט/מערכת אשקלון פוסט

הפועל אשקלון עושה מהלכים טובים עד עתה, החיזוקים בהגנה של נעים מורגשים עם החתימות האחרונות ומובן המהלך, היות והקבוצה ספגה כמות השערים לא קטנה בעונה שעברה.

לאתר אשקלון פוסט נודע: יובל נעים, היה מאוד רוצה לראות אצלו בסגל הרחב את השחקן עמראן אלקרינואי, ולא מן הנמנע שכך יהיה. נעים ידוע כמאמן שיודע ל״פגוע״ בשחקנים צעירים, ועשה זאת המון לאורך הקריירה, הוא קידם לא מעט שחקנים שקיבלו אצלו במה והיום שחקני מפתח בקבוצות שונות.

אלקרינואי בוגר מחלקת הנוער של הפועל באר שבע, לו צופים בבירת הנגב עתיד מזהיר ובטוחים כי ביום מן הימים יגיע לטרנר כשחקן הקבוצה הבוגרת, היה מושאל בעונה החולפת לקבוצת בני לוד, וכבש 6 שערים בכל המסגרות. 

במדי קבוצת הנוער של ב״ש. אלקרינואי
ראשי חוג האוהדים של קבוצת הפועל אשקלון נפגשו עם ראש העיר בפועל, תומר גלאם והממונה על הספורט, יוסי כהן:
לאחר שהודיע הממונה על הספורט, יוסי כהן, כי בכוונתו למנות יו”ר אחר במקומו של איתן קסנטיני לקבוצת הכדורגל של הפועל אשקלון, זימן כהן את ראשי חוג האוהדים לפגישה יחד עם חברי הנהלת הקבוצה בלשכת ראש העיר בפועל, תומר גלאם. בפגישה שהתקיימה באווירה חיובית מאוד, הסביר כהן את מה שעמד מאחורי המהלך וסיפק תשובות לכל שאלות האוהדים.

כהן מסר בתגובה לאחר המפגש: “קיימנו הערב פגישה בלשכת ראש העיר בפועל, תומר גלאם, עם הנהלת הפועל אשקלון וראשי חוג האוהדים. סיפקנו לאוהדים תשובות לכל השאלות, שמענו מהם את דעתם, והתרשמתי מאוד מרצונם לשתף פעולה למען הצלחת הקבוצה. עדכנו את האוהדים שאנחנו עושים את כל המאמצים כדי שהקבוצה תפתח את העונה הקרובה במגרש הביתי. כמו כן, התחייבנו שתקציב הקבוצה לא ייפגע והעירייה תמשיך להעניק לה את הרוח הגבית הנדרשת. אני מודה לכל הנוכחים בפגישה ולראש העיר בפועל תומר גלאם על התמיכה הרבה. כולנו אוהבים את הקבוצה ומכירים בחשיבותה ויחד נעשה הכל כדי שתצליח בעונה הבאה”.
 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הצלילה האחרונה של אופיר

Share this on WhatsApp אופיר ורובל צלל ביום שישי בחופי אשקלון. דווקא שם, במקום שכה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.