הצעירה מאשקלון שנפצעה במועדון הפורום תובעת מיליוני שקלים 

טטיאנה בריצקה, בת 25 מאשקלון תובעת עד 2.5 מיליון שקלים ממועדון הפורום בבאר שבע לאחר שנפגעה בראשה תוך כדי בילוי במועדון.
מהתביעה שהגישה באמצעות עורך דותן לינדנברג לבית משפט השלום באשדוד, עולה כי בחודש אוקטובר 2013 בערב הפתיחה המחודשת של המועדון, בעת שרקדה עם בליינים נוספים על ספה בקומת הביניים של המועדון, היא נפלה מהספה, נתקלה במעקה, נפלה לרצפה מגובה רב ונחבטה בעוצמה בראשה. לטענתה היא נפלה בעת שנדחפה על ידי אחד מאורחי המועדון בשל עומס המבלים ולאחר שנפגעה היא הורמה ופונתה על ידי המאבטחים מחוץ לשטח המועדון. לאחר שהוצאה מחוץ למועדון, עובדי המועדון הזמינו לה מונית שתסיע אותה לביתה, במקום להזמין לה אמבולנס שייפנה אותה לחדר מיון. זאת בשעה שהיא סובלת מפגיעת ראש חמורה עם שטף דם ושבר בגולגולת.
לטענתה מה שעמד באותו רגע בפני בעלי המועדון היה לשמור על האירוע בחשאי על מנת שלא יסגרו את המועדון, במקום שיעמוד לנגד עיניהם בריאותה של הבליינית הצעירה שהייתה אז בת 21 בלבד.
מועדון הפורום. צילום: אדי גוריאנסקי

בתביעה נטען בין היתר, כי המועדון נהג ברשלנות כאשר מיקם הספה ליד מעקה נמוך תוך סיכון המבלים ולא הזהירה האורחים מפני סכנת הנפילה.

בהגיעה לאשקלון בריצקה פנתה לחדר המיון בבית חולים ברזילי ובצילום CT הובחן דימום פנימי. בהמשך היא אושפזה למשך 4 ימים במחלקה הנוירוכירורגית בבית חולים סורוקה בבאר שבע עם שבר בעצם הגולגולת ובצקת.
בא כוחה עו"ד דותן לינדנברג העוסק בנזקי גוף מפרט בתביעה כי לטענתה עד היום, כ-4 שנים מאז התאונה, בריצקה סובלת מכאבי ראש עזים, מסחרחורות, מיגרנות ומאיבוד זיכרון ונוטלת ריטלין ומשככי כאבים.
פרופ' מומחה בנוירולוגיה קבע בחוות דעתו כי הצעירה סובלת מחבלה ברקמת המוח ומאז סובלת מבעיות קשב וריכוז תוצאה טיפוסית לפגיעות מוח קדמיות, עקב חבלת ראש סגורה וכן ממיגרנות מהן לא סבלה לפני התאונה.
עו"ד דותן לינדנברג

כתוצאה מהתאונה הצעירה מתקשה מאוד בביצוע פעולות יומיומיות והיא הפכה מבחורה צעירה ועצמאית למוגבלת מאוד, אשר זקוקה לעזרה. עקב נכותה התפקודית היא אינה יכולה לשרת עצמה ותזדקק גם בעתיד לעזרה צמודה והנאות חייה פחתו באופן משמעותי.

היא תובעת באמצעות עו"ד דותן לינדנברג עד 2.5 מיליון שקלים בגין הפסדי שכר וזכויות סוציאליות בעבר ובעתיד, עזרת צד ג' וסיעוד, הוצאות רפואיות, כאב וסבל.

טרם הוגש ככתב הגנה.  
 
 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

מאסטר שף נוסח אשקלון

Share this on WhatsApp  מאות משתתפים בתחרות הבישול 'גורמה בשכונה' חוויה משפחתית שלא נראתה כמותה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.