הצעיר נגד העירייה

צעיר בן 21 תובע את עיריית אשקלון- שברתי את הקרסול עקב אבנים משתלבות בולטות ושבורת ברחוב ההסתדרות. את הצעיר מייצג עו"ד איל כהן

נושא התשתיות הרעועות בחלקים מסוימים בשכונות הוותיקות באשקלון  גורם לא מעט בעיות ופציעות מיותרות של תושבי העיר. את אותן  הבעיות חש על בשרו צעיר תושב העיר כבן 21.  לפני כשנתיים הלך לתומו הצעיר, שלא מכבר השתחרר מצה"ל, ברחוב ההסתדרות בשכונת "שמשון" (עתיקות) באשקלון. הוא וודאי לא תיאר לעצמו שההליכה תסתיים בטיפול רפואי ובקרסול שבור.
במועד התאונה, המדרכה ברחוב בו צעד הצעיר, היתה בנויה מאבנים משתלבות, כאשר חלק מהן בלט וחלקן היו שבורות והיוו מפגע בטיחותי. כתוצאה מן האמור, הצעיר שהלך לו לתומו ברחוב לפתע מצא את עצמו כשהוא על הרצפה, זועק מכאבים זאת לאחר שנתקל במפגעים ברצפה ונפל ארצה. 
לאחר המקרה הגיע למרפאת "בטרם" על מנת לקבל טיפול רפואי. לצערו, עקב אבחון לקוי בבדיקותיו הראשוניות נשלל שבר בקרסולו, אך מכיוון שהוא סבל מכאבים חזקים רגלו הושמה בסד לקיבוע המקום. מאחר והצעיר המשיך להתלונן על כאבים חזקים, תחושת נימול ולעיתים אף תרדמת בכף הרגל משך תקופה ארוכה, רק למעלה מחודש לאחר המקרה ולאחר ביצוע צילום נוסף, התברר כי הוא סובל משבר בקרסולו בעקבות הפגיעה והוא החל טיפול בבית החולים "ברזילי" באשקלון ובמסגרת קופת החולים. 
הטיפולים והכאבים לא הסתיימו בכך, וגם חודשים ארוכים לאחר המקרה הוא נאלץ להמשיך בתהליך שיקומי כשהוא מבצע טיפולי פיזיותרפיה לשיפור מצבו הבריאותי, אולם  מצבו לא השתפר והוא נשאר סובל ממגבלות ומצליעה ברגלו. בבדיקתו על ידי מומחה נקבעו לו אחוזי נכות צמיתה עקב התאונה. 
בצר לו פנה הצעיר לעורך הדין איל כהן – ממשרד עורכי הדין כהן-קריסי המתמחים בדיני נזיקין – בכדי לתבוע את זכויותיו.
בכתב התביעה טען עו"ד כהן כי עיריית אשקלון אחראית לתאונה ועליה לפצות את הצעיר. כן נטען שם כי "בנסיבות מקרה זה יש להחיל את הכלל 'הדבר מדבר בעדו'  וכי במעשיה או מחדליה של העירייה עולים כדי רשלנות – בין היתר לאור העובדה כי העירייה לא דאגה להסרת המפגע הבטיחותי הבולט ו/או תיקונו, לא דאגה לגידור המקום על מנת שעוברי אורח והתובע בפרט לא יתקלו בו, לא הציבה שילוט על מנת ליידע את הציבור כי המקום מסוכן" ובפרט "לא דאגה כי עובדים מקצועיים מטעמה יתקנו ו/ או יסדרו את המכשול."

כאמור, כעת תובע עו"ד כהן מעיריית אשקלון לשלם לצעיר פיצוי בגין הוצאות רפואיות בעבר ובעתיד , עזרה וסיעוד בעבר ובעתיד, הפסד השתכרות בעתיד, וצער כאב וסבל שנגרמו לו בעקבות התאונה. 
כתב הגנה עדיין לא הוגש.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

עוד גל בדרך

Share this on WhatsApp ראש העיר, תומר גלאם, לתושבים: "אפשר למנוע את הגל השני; הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.