השוטרים הצילו את התינוק

קור רוח ותגובה מהירה של השוטרים הצילו אתמול (ראשון) את חייו של תינוק כבן שנתיים. הוא פונה בניידת המשטרה אל בית החולים "ברזילי" באשקלון שם הועבר לטיפול הצוות הרפואי. היום כבר ביקרו אצלו השוטרים, שאלו לשלומו והעניקו לו שי צנוע.

דקות ספורות לאחר השעה 11 בבוקר אתמול, סמוך לתחנת המשטרה בעיר אשקלון, הבחינו שוטרי התחנה והמכללה הלאומית לשוטרים, באם צעירה אוחזת בבנה הפעוט כבן שנתיים וצועקת לעזרה. ראש משמרת הסיור ששהה באותה העת בכניסה לתחנה יחד עם שותפו למשמרת, חניך בקורס קצינים יעודי במכללה הלאומית לשוטרים, ניגשו במהרה אל האם והחלו להעניק לפעוט טיפול ראשוני מציל חיים תוך שמגיעים לסייע להם שוטרים נוספים מהתחנה והמכללה. כשהבינו כי הזמן יקר ובעל משמעות קריטית במקרה זה, העלו את הפעוט ואמו אל ניידת המשטרה ויצאו בנסיעה מהירה אל בית החולים שנמצא לא הרחק, והכניסו את הפעוט ישירות אל חדר המיון שם הועבר לטיפולו המסור של הצוות הרפואי המיומן.

היום בצהריים, הגיעו השוטרים יחד עם מפקד תחנת המשטרה בעיר אשקלון, אל בית החולים על מנת לדרוש בשלומו של הפעוט ומשפחתו ולהעניק לו שי צנוע תוך ברכת החלמה מהירה ובריאות איתנה.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

אשקלון עוברת למצב חירום. לא יתקיימו היום לימודים ברחבי העיר.

Share this on WhatsApp    בשל פעילות צבאית בעזה שאירעה במהלך הלילה ובעקבות ההשלכות הצפויות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.