ותודה למזל לוי

מאות משתתפים בערב מידע ומיצוי זכויות לאזרחים ותיקים

הכנס הופק ביוזמה משותפת של אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית אשקלון והביטוח הלאומי במסגרת חודש האזרח הוותיק. ראש העיר בפועל, תומר גלאם: " חשוב לי שתדעו שאנו פועלים בנחישות רבה כדי להקים את בית הגמלאי באשקלון, במטרה לרכז את הפעילות הענפה המתקיימת בעיר"/ אילת טפירו , צילום:אלדד עובדיה

ביום שלישי השתתפו מאות אזרחים ותיקים ובני משפחותיהם בכנס ראשון מסוגו ובהיקפו שנערך באשקלון ונועד לספק להם את כל המידע החשוב הרלוונטי אליהם בנושא זכויות, עובדים זרים, תרבות, פנאי, התנדבות ועוד.

הכנס הופק ביוזמה משותפת של אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית אשקלון והביטוח הלאומי במסגרת חודש האזרח הוותיק. בכנס הוצגו דוכנים של נותני שירותים ונציגים של תכניות קהילתיות למען האזרח הוותיק.

כמו כן, ניתנה הרצאה שסקרה את השירותים הניתנים על ידי אגף הרווחה והביטוח הלאומי אשר בכוחם לסייע בהתמודדות במצבים שונים הקשורים לגיל השלישי. לסיום נהנו המשתתפים ממופע הומוריסטי על הקשר בין בריאות ושמחה מאת ד"ר דינה אייזן.

ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "כמידי שנה מציינים ברחבי העולם את היום הבינלאומי לאזרחים הוותיקים. כאן אצלנו בעיריית אשקלון עוסקים בכל ימות השנה ברווחתם. מאחוריכם שנים רבות של עבודה ועשייה ועם היציאה לגמלאות יש זמן למנוחה, לתחביבים חדשים וכמובן לזמן איכות עם הנכדים והמשפחה. חשוב לי שתדעו שאנו פועלים בנחישות רבה כדי להקים את בית הגמלאי באשקלון, במטרה לרכז את הפעילות הענפה המתקיימת בעיר, שכוללת עשרות קורסי העשרה ופנאי, שנבנו במיוחד עבורכם".

סגן ראש העיר והממונה על הרווחה והשירותים החברתיים, רמי סופר, שיתף את המשתתפים בתחושותיו בשל היותו בן להורה מבוגר וכיבד מאוד את הנוכחים באומרו שהם בוני המדינה והאור של כולנו.

מנהל הביטוח הלאומי באשקלון, יוסי כהן, שיתף את התהליך לקידום שינוי החקיקה לטובת האזרחים הוותיקים, על הנגשת השירותים והתייעלות המערכת בכל התחומים ובדגש על האזרחים הוותיקים. כמו כן, בירך על שיתוף הפעולה בין העירייה לביטוח הלאומי ואמר שבאמצעותו נוכל לקדם את איכות השירות למען האזרחים הוותיקים.

מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים, מזל לוי, בירכה על שיתוף הפעולה של אגף הרווחה והביטוח הלאומי והציגה את החשיבות הרבה בשיפור ושדרוג איכות חייהם של האזרחים הוותיקים בכל תחומי החיים במטרה לתת טיפול וסיוע שיאפשרו להזדקן בכבוד  בביתם ובקהילה.

בערב חגיגי זה גם הושק מדריך שירותים לאזרח הוותיק באשקלון בו ניתן להתעדכן במידע חדש ומעודכן, ולהשתמש במגוון השירותים שעיריית אשקלון והביטוח הלאומי מעמידים לרשות האזרחים הוותיקים. ניתן למצוא את המדריך באגף הרווחה בעירית אשקלון או בביטוח הלאומי

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הצעיר נגד העירייה

Share this on WhatsApp צעיר בן 21 תובע את עיריית אשקלון- שברתי את הקרסול עקב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.