ותודה לשולה מהצרי

שולה מהצרי , רעייתו של המועמד לראשות עיריית אשקלון חילקה השבוע מאות סלי מזון למשפחות שידם אינה משגת."חשוב לי שכל משפחה בעיר שלי תעבור את החג בצורה מכובדת.הלכתי לקבר של אבא שלי והתפללתי שיסייע בידי גם השנה להמשיך את המסורת ותודה לבורא עולם. ראיתי הרבה ישועות"/ אילת טפירו

יום שלישי, פעמיים כי טוב. שולה מהצרי ביחד עם הצוות הגדול שלה  מגיעים לנקודת החלוקה בשכונת ברנע.מאות מוצרי מזון שמגיעים מאנשים טובים  נכנסים לתוך ארגזים גדולים ועל פי רשימה מסודרת יוצאים לחלוקה.

שולה מהצרי ידועה כאשת חסד גדולה.היא עושה זאת שנים על גבי שנים ושלא על מנת לקבל פרס או חלילה לעשות מזה הון פוליטי.היא מסייעת כל השנה למשפחות רבות.בתקופת החגים חלוקת המזון מקבלת משנה תוקף ושולה נכנסת ל'כוננות חג'. בסביבתה הקרובה יודעים לספר כי כמה חודשים לפני החג, היא מתחילה עם  רשימת המשפחות. בכל פעם שמשפחה מבשרת לה שהיא כבר אינה נזקקת לסל המזון ותעביר אותו למשפחה אחרת, ליבה מתמלא בשמחה."זה מפעל חיים שלך ממש. התחיל אותו , אבא שלי ז"ל ואני עושה השתדלות לסייע. בהתחלה נעזרתי בילדיי, הכלות שלי , החתנים , עם הזמן הצטרפו מתנדבים וביחד עם הרבה מאוד אנשים טובים בניהם : יאיר חדד יור עמותת אמרי בנימין,מזכירת העמותה רבקה ,  לראשי הצוותים,ורד מנהל תהגמח,  מועצת נוער,דביר ונופר פדלון, לבניי מאור ןבן מהצרי, ,יעל לבטי לדוד ברכה למלכה פתל לויקי זנדני, כדיי המדהים אורי ונועה יוספיאן תודה לנכדיי שמלווים אותי כל הזמן יהונתן חי ונריה יאיר, תודה לכל התומכים ולתורמים, תודה לסיטונאות רחמים אלי עינב ורונן.מאחלת לכולם שנה של אהבת חינם שמחה ואושר "

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

מאסטר שף נוסח אשקלון

Share this on WhatsApp  מאות משתתפים בתחרות הבישול 'גורמה בשכונה' חוויה משפחתית שלא נראתה כמותה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.