חיזוק לרב בריח

השבוע הגיעו בכירי כחול לבן לסיור במפעל רב בריח באשקלון להבעת תמיכה וחיזוק התעשייה המקומית ובפרט המפעלים באזור הדרום.

את הסיור הובילו שמואל דונרשטיין נשיא חברת רב בריח יחד עם הנהלת החברה/אתר אשקלון פוסט, צילום:אלמוג סוגבקר

 

בכירי החברה סקרו בפני בכירי המפלגה את פעילות המפעל והאתגרים עימם הם מתמודדים בשנים האחרונות הן לאור המצב הבטחוני והן לגבי הבחירה להמשיך לייצר ולהוביל את התעשייה הישראלית. בנוסף ציינו את חיזוק הדרום והן הקשיים בתחום הרגולציה והמכשולים בקרב התעשיינים בארץ.

 התעשיין שמואל דונרשטיין חזר והדגיש כי על פי אמונתו וחזונו ניתן להקים תעשיות שונות ומגוונות היוצרות ערך גבוה בפריפריה ובמדינת ישראל.

 דונרשטיין הוסיף כי הוא קורא לתעשיינים ולהסתדרות לאקדמיה ולרשויות , לשבת סביב שולחן עגול ולהחליט על אסטרטגיה ברורה של התעשייה בישראל  25 שנה קדימה. רק מהלך ארוך טווח שקושר את החינוך הטכנולוגי בישראל, מנגד השתתפות משרדי הממשלה יחדיו עם התעשיינים וההסתדרות יביא לפתרון ארוך טווח עם יצירת ערך ופריון גבוהה. כל  זה הדגיש כי מפעלים בפריפריה הם  החמצן והדרך היחידה להשאיר את התושבים מחוברים למקום.יו"ר כחול לבן, רא"ל (מיל') בני גנץ, אמר בפתח הסיור – ?הגענו לכאן כי חשוב להיות פה ובכל מקום ברחבי הארץ. חיים פה אזרחים שמצפים שיקשיבו להם, שמבקשים שיראו אותם. לתושבים כאן יש 20-25 שניות לרוץ למרחב מוגן, ולכן הם צריכים לדעת שיש להם את ההגנה שמגיעה להם. וההגנה מתחילה בהרתעה. על כל עפיפון שעף לכיווננו צריך להיות טיל  שעף עם כתובת מדויקת בחזרה לחמאס.
אבל במדינת ישראל היום רק מטפלים במשברים: מטפלים במשבר שדה דב, מטפלים במשבר הגירעון, מטפלים במשבר העדה האתיופית, הכל משברים. אבל יש פה רק משבר אחד והוא משבר המנהיגות של בנימין נתניהו ואת זה אנחנו הולכים לשנות ולהחליף בהנהגה של כחול לב שבאה לעבוד עבור הציבור."

 

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הגיע הזמן. החל ממחר שוטרים באשקלון

Share this on WhatsApp הגיע הזמן*החל ממחר: עשרות שוטרים ופקחים יגיעו לאשקלון להגברת האכיפה*ראש העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.