חייל, הכסף עבר לחשבונך

חייל שנדרס יפוצה ב-400 אלף שקלים. את החייל ייצג עורך הדין איל כהן מאשקלון / איילת טפירולפני כשנתיים בהיותו בן 19 ובשרות צבאי סדיר, נדרס החייל סמוך לאשקלון בעת שהיה בדרכו לביתו מהצבא. לאחר התאונה הוזמן למקום אמבולנס שמיהר לפנותו לבית החולים ברזילי באשקלון, שם אובחן כי הוא סובל משברים בשתי אצבעות רגל שמאל וכן משבר בשוק באותה רגל, בנוסף לחבלות ולשפשופים שונים בגופו בעקבות המקרה.

עו״ד כהן
באותו יום הוא הוכנס לניתוח בבית החולים, ונזקק לתקופת החלמה ושיקום של חצי שנה שבה שהה במנוחה ולא חזר ליחידתו הצבאית. לאחר המקרה פנה החייל לעורך הדין איל כהן ממשרד עורכי הדין כהן- קריסי המתמחים בדיני נזיקין בבקשה כי יסיע לו.
בכתב התביעה אותו הגיש עו"ד כהן כנגד חברת הביטוח של הרכב הפוגע הוא טען, בין היתר, כי "עובר לתאונה היה התובע במצב בריאותי תקין ויכול לבצע כל פעולה יום-יומית פשוטה ללא מגבלה יכולת אשר נפגמה עקב התאונה דנן", כתב עו"ד כהן בתביעה אותה הגיש נגד חברת הביטוח של החייל. על פי התביעה שהוגשה על כי גם לאחר שחרורו מבית החולים, המשיך התובע להיות מטופל במסגרת קופת חולים ובמסגרת מרפאות החוץ של בית החולים "ברזילי", שם אובחן כי הוא סובל "מחבלה בעמוד שדרה צווארי, רגישות לאורך החוליות …חבלה בעמוד שדרה מותני ..חבלה ברגל שמאל המתאפיינת ממגבלה בתנועות".
עו"ד כהן איל טען כי על חברת הביטוח לפצות את התובע בגין כאב וסבל ועוגמת הנפש שנגרמו לו ואף עלולים להיגרם לו בעתיד, הוצאות רפואיות שנגרמו לו בעקבות המקרה, הפסד השתכרות בעתיד ועזרה צד ג' אותה קיבל מבני משפחתו ויידרש לקבל בעתיד.
לאחר מו"מ בין הצדדים הגיעו הצדדים להסכם פשרה לפיו חברת הביטוח תשלם לצעיר 400 אלף שקל בעקבות התאונה.

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

עוד גל בדרך

Share this on WhatsApp ראש העיר, תומר גלאם, לתושבים: "אפשר למנוע את הגל השני; הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.