חנוך עמר מונה ליו”ר מחלקת הנוער של הפועל אשקלון

שחקן העבר של הפועל אשקלון ומנהל בית הספר של נימ/גרופ, חנוך עמר, שב למועדון הפועל אשקלון ומעתה יהיה יושב הראש של מחלקת הנוער. חנוך עמר: “שמח לחזור לבית עם המון אמביציה ורצון להצעיד את המחלקה להצלחות”חוזר הביתה: חנוך עמר חוזר לתפקידו במועדון הפועל אשקלון ומעתה ישמש כיו”ר קבוצת הנוער. חנוך, שגדל והתחנך במועדון, כבר החל לעבוד בשטח ולהכין תכניות לקראת השנה הבאה.
חנוך עמר, בן 43, נשוי ואב לשלוש בנות, היה אחד משחקני העבר הבולטים ביותר בקבוצת הפועל אשקלון. בשנתיים האחרונות הוא שימש כמנהל בית הספר לכדורגל של קבוצת נימ-גרופ בראשותו של אבי נמני וכעת כאמור חוזר למקומו הטבעי במועדון הפועל אשקלון.

מנכ”ל מועדון הפועל אשקלון, דרור אלמלם מסר: “חזרתו של חנוך למחלקת הנוער מהווה עבורנו נקודת ציון נוספת בדרך אליה צועד המועדון. אנו גאים על כל סמל של המועדון שמשתלב לאחר מכן בעמדות הניהול ובהתוויית המדיניות של הקבוצה. אנו מייחסים חשיבות עליונה למחלקת הנוער, שכן זהו דור העתיד של הכדורגל בעיר. אני מאחל לחנוך הצלחה רבה ובטוח שיחד נמשיך להוביל את המחלקה להישגים ולמצוינות”.
חנוך עמר מסר בתגובה: “אני שמח לחזור לבית. אני מגיע עם המון אמביציה ורצון להצעיד יחד עם כל הצוות המקצועי המדהים את מחלקת הנוער להצלחות תוך כדי חשיבה ובניה לשנים הבאות. שיהיה לכולנו בהצלחה”.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הצלילה האחרונה של אופיר

Share this on WhatsApp אופיר ורובל צלל ביום שישי בחופי אשקלון. דווקא שם, במקום שכה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.