חציית קו אדום-כרזות בגנות שמעוני

בושה וחרפה:כרזות עם פסוקים מהתורה  הופצו ברחבי העיר-התוכן מכוון לאיתמר שמעוני/ אילת טפירו

השבוע נתלו כרזות על לוחות מודעות , חלקן  גם בבתי הכנסת.הכרזות – עם לוגו של לוחות הברית עליהם נכתב 'אוהבים את אשקלון-שומרים את העיר'.על לוחות הברית נכתב : 'לא תנאף, לא תגנוב, לא תחמוד את אשת רעך'.בשורה האחרונה נכתב:'לא מחזירים את התועבה והחרפה לעיר'

הבחירות לראשות עיריית אשקלון מוציאים כנראה הפרצוף האמיתי של כמה מתמודדים או שולחיהם.אחרת, לא ניתן להסביר מדוע ירדו כל כך נמוך.

המנשרים שהופצו עוררו זעם בקרב התושבים.לציין כי  גם אם לא ציינו את השם בפירוש, ניתן  להבין שהשלטים היו מכוונים לאיתמר שמעוני. מה גם שהסלוגן 'נלקח' משלטי החוצות של שמעוני:'אוהבים את אשקלון –רוצים את איתמר'.

תושב העיר שנתקל בשלט אמר לאשקלון פוסט:" כותב המנשר או שולחיהם הם אנשים נלוזים ועלובים. עם כל הכבוד למערכת הבחירות בעיר ועם כל הכבוד לאמוציות –יש גבול!"

יש לציין כי דורון נקשרי  המתמודד למועצת העירייה  מטעם 'הבית החברתי', גינה מכל וכל את המקרה.

בפוסט שהעלה נקשרי, הוא כותב:"אותם אלו שאחראים לכרוז זה, אם הם קשורים למי מהמתמודדים לראשות, הרי שהם לא יכולים לנהל את העיר משום שהם פחדנים ומתנהגים כמו גנבים שבאים לעשות את חפצם באישון לילה…

אנוכי וחבריי לדרך, ביקרנו את שמעוני עם פרצוף חשוף ואמרנו את הכל, כולל הכל – על גבי דפי הפייסבוק והתקשורת.

אני מציע לאותו פחדן, אם יש לו משהו להגיד? – שיקום ויגיד בתקשורת

כשכתבתי ואמרתי לשמעוני את מה שיש לי להגיד  – – face to face – אמרתי זאת

ללא חשש, פחד ודאגה . וחברים, אמרנו הרבה.אנחנו מציעים לאותו פחדן נלוז שאחראי על המעשה הפחדני – אם יש לך משהו להגיד לשמעוני? אמור זאת בתקשורת ואל תתנהג כמו שפן פחדן!

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

אפשר להחנות

Share this on WhatsAppלראשונה באשקלון: תתאפשר חניה באדום-צהוב בימי המנוחה ביוזמת ראש העיר, תומר גלאם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.