יובל זוזט:ראש מנהל החינוך באשקלון

פה אחד:

יובל זוזט נבחר לתפקיד ראש מינהל חינוך ותנו"ס

זוזט שימש בשלוש השנים האחרונות כמ"מ ראש המינהל; ראש העיר, תומר גלאם: "יובל הוא האדם הנכון ליישם את תפיסת החינוך העירונית שלנו ולהוביל אותה למחוזות הטובים ביותר לטובת תלמידינו"

הוועדה למינוי בכירים בחרה ביום חמישי האחרון (03.01.19), פה אחד, ביובל זוזט לתפקיד ראש מינהל חינוך ותנו"ס.

זוזט, תושב אשקלון, מילא תפקידים מגוונים בתחום החינוך בעירייה משנת 1997. בחמש השנים האחרונות שימש כסגן ראש מינהל חינוך ותנו"ס ועם עזיבתו של ראש המינהל דאז, אבי קמינסקי, לפני שלוש שנים, שימש זוזט כמ"מ ראש המינהל.

זוזט, בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני, בשלבי סיום, בניהול מערכות חינוך באוניברסיטת 'בר אילן', הוא גם בעל תעודת הוראה ותעודה של מנהלי אגפי חינוך של משרד הפנים.

זה המקום לציין כי, במהלך עבודתו בשלוש השנים האחרונות, מידי שנה, נפתחה שנת הלימודים בצורה חלקה, זאת לאחר היערכות ארוכה ומקיפה של הצוותים המקצועיים בהובלתו של זוזט. כמו כן, בתקופתו בוצעו מספר שיפורים משמעותיים בתחום הנגשת המידע להורים והרישום למוסדות החינוך, ונמשכה מגמת העלייה באחוזי הבגרות, הן ההישגית והן החברתית, של תלמידי אשקלון.

ראש העיר, תומר גלאם: "אני שמח על הבחירה ביובל לתפקיד המשמעותי והחשוב הזה. אני מכיר את יובל עוד מהילדות המשותפת בשכונת 'רמת אשכול', ויחד עם היכרותי המקצועית אותו בשנים האחרונות, אין לי ספק שזו בחירה מצוינת. יובל הוא האדם הנכון ליישם את תפיסת החינוך העירונית שלנו ולהוביל אותה למחוזות הטובים ביותר לטובת תלמידינו".

יובל זוזט: "אני רוצה לפתוח בנימה אישית ולהודות להוריי היקרים, זכרם לברכה, על הדרך שהתוו לי. תודה מעומק הלב לראש העיר, תומר גלאם, ולהנהלת העירייה על הבעת האמון בי. יחד נוביל, בעזרת ה', למערכת חינוך ערכית, מתקדמת ומובילה".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הגיע הזמן. החל ממחר שוטרים באשקלון

Share this on WhatsApp הגיע הזמן*החל ממחר: עשרות שוטרים ופקחים יגיעו לאשקלון להגברת האכיפה*ראש העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.