יורם שפר: רץ בסיעה עצמאית

 

סגן ראש העיר אשקלון יורם שפר שם סוף לשמועות: "המצב הפוליטי באשקלון בעייתי. אני מתמודד על תפקיד ממלא מקום ראש העיר כדי לשמור על האינטרס הציבורי מול ראש העיר הבא. פיצול פתקי ההצבעה הכרחי מאי פעם"/ אילת טפירו

פצצה במערכת הפוליטית: סגן ראש העיר אשקלון, יורם שפר, הודיע כי בכוונתו להתמודד למועצת העיר בסיעה עצמאית שתרוץ עד הסוף. שפר ידרוש להיות ממלא מקום ראש העיר הבא עם סמכויות נרחבות: "אנחנו נציגים של התושבים ומגיעים כדי לשמור על ראש העיר הבא. התושבים חייבים להפריד את הפתקים ולהצביע לנו למועצת העיר ובפתק השני למי שיחפצו".

שפר פעיל מאוד במערכת הפוליטית באשקלון, בין היתר בשל פעילותו בתחום הירוק, הקמת תחנות אוטובוס חדשות לרווחת התושבים וקירוי מאות תחנות ברחבי העיר. הוא ניהל מאבקים סביבתיים נרחבים,  ובהם השמירה על המצוק המתפורר, המאבק נגד הקמת תחנת הכוח באשקלון ועוד. כיום הוא משמש כממונה איכות הסביבה, יו"ר ועדת איכות הסביבה ושימור אתרים, הממונה על מנהל הנדסה, יו"ר ועדת משנה לתכנון ובנייה והממונה על התחבורה הציבורית.

באחרונה גייס שפר צוות נמרץ שיתמודד יחד איתו בסיעה חדשה למועצת העיר אשקלון. המדובר בפעילי ציבור בולטים ומוכרים באשקלון, נציגי צעירים, נציגי ותיקים ועוד. "בנינו רשימה שמייצגת את כל קצוות הקשת באשקלון", אומר שפר. "אני מאמין באנשים שאיתי, ויחד נביא הישג של שלושה מנדטים ומעלה. אנחנו רואים לנגד עינינו רק את התושבים ואת רווחתם".

בהצהרתו מפזר שפר את הערפל ששרר בחודשים האחרונים: "אני שואף לכמות מנדטים גדולה על מנת לדרוש את תפקיד ממלא מקום ראש העיר עם סמכויות נרחבות. כפי שעשיתי בקדנציה הנוכחית, כך נעשה גם בקדנציה הבאה. נשמור על תושבי אשקלון אל מול התהפוכות הפוליטיות ואי היציבות. את השאלה מי יהיה ראש העיר הבא אני משאיר לציבור, אבל מי שזה לא יהיה אנחנו נהיה שם כסיעה החזקה במועצה כשליחים של הציבור".

 

 

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

הקואליציה של גלאם מתרחבת

Share this on WhatsAppמרחיבים את הקואליצייה.גם שס"ג , הבית החברתי , מיריי אלטיט , סופה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.