יפה נחום במקום הרביעי של "תכלית עכשיו" למועצת העיר

יפה נחום בת ה-62 שירתה במשטרה במשך 40 שנה, 13 שנה מהן כשוטרת קהילתית של שכונת שמשון. היא זכתה בפרס נשיא המדינה על פרויקט "שמשון ללא סמים" שבמסגרתו  הוציא לחיים חדשים 18 בני אדם שנגמלו. נחום: "אנחנו חייבים לחזק את מערך הרווחה ולסייע למי שידו אינה משגת. עם צוות קשוב כמו שיש בתכלית עכשיו זה אפשרי"/ אתר אשקלון פוסט

 

יפה נחום, ששימשה במשך 40 שנה כשוטרת בתחנת אשקלון וכשוטרת קהילתית בשכונת שמשון בעיר, מצטרפת לסיעת "תכלית עכשיו" בראשות יורם שפר. נחום תמוקם במקום הרביעי ברשימה, שבה יהיו שתי נשים בארבעת המקומות הראשונים. "יורם שפר הרכיב צוות מצוין וקשוב, שבא לתת מעצמו לטובת התושבים. אני גאה על ההצטרפות לתכלית עכשיו", אומרת נחום.

רשימת תכלית עכשיו הולכת ומתבהרת. אחרי פעיל הציבור עזרא עוזר ואשת העסקים חן אהרוני, נחשפת גם נחום בת ה-62. נחום, נשואה וסבתא לחמישה נכדים,  פעלה רבות במשך שנים ארוכות למען משפחות קשות יום. על פועלה היא קיבלה, בין היתר, אות הצטיינות מנשיא המדינה לשעבר שמעון פרס על פרויקט "שמשון ללא סמים", שבמסגרתו הוציאה לחיים חדשים 18 נרקומנים מתוך 38 מטופלים. בנוסף, הפעילה פרויקטים למען נוער, קשישים וכלל האוכלוסייה.

"פעלתי מול הרווחה העירונית ופגשתי משפחות במצב כלכלי קשה מאוד, כזה שמצריך לעתים לקיחת ילדים מהוריהם וזה מעציב אותי", היא אומרת. "גדלתי בשכונת מצוקה ואני מכירה את המצב הכי טוב, וזו גם הסיבה שמילאתי תפקיד רווחה גם במשטרה. אנחנו חייבים לחזק את תחום הרווחה, לתת יותר תקציבים ולהוסיף עובדים סוציאליים. הפתרון שלנו הוא בעזרה למשפחות המתקשות, וזה אפשרי עם צוות קשוב ומבין כמו שיש בתכלית עכשיו".

על החיבור עם יורם שפר אמרה: "אני מכירה את יורם שנים ארוכות, הוא תמיד היה קשוב ומבין. איש ציבור במובן הקלאסי של המילה. יורם מניע תהליכים לטובת התושב, הוא משנה דפוסי התנהלות בעירייה ואני מרגישה וגאה להיות שייכת לצוות שלו. אני מאמינה שיחד נעשה דברים מצוינים לטובת כלל תושבי אשקלון".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

פי חמש אלכוהול מהמותר

Share this on WhatsAppתושב אשקלון הסיע את בני משפחתו כשהוא שתוי לגמריי."עבירת נהיגה בשכרות הנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.