יצאנו להפסקה

תפנית במשפטו של שמעוני:דיוני ההוכחות שהיו אמורים להתקיים בחודש האחרון בוטלו. כל אותם שהיו אמורים להגיע לעדות קיבלו הודעה שלא להגיע. איתמר שמעוני:"הם מנסים למשוך את המשפט.היום יותר מתמיד אני מרגיש שהכל מתפוגג"

כל אותם שהיו צריכים להעיד בחודש הקרוב במשפטו של ראש עיריית אשקלון המושעה, איתמר שמעוני, קיבלו הודעת ביטול. הסיבה:שנה לאחר הגשת כתב האישום החליטו בפרקליטות להפסיק את זימון העדים לצורך השלמות חקירה. יש לציין כי מדובר בהליך חריג שמשמעותו, הבאת ראיות חדשות אשר טרם  הוגשו לסנגורים עם הגשת כתב האישום.

את ההליך החריג הזה אישרה בשבוע החולף  פרקליטת מחוז תל אביב (מיסוי וכלכלה) עו"ד ליאת בן ארי.בהודעת הפרקליטות נכתב בין היתר כי  "לבית המשפט יש כוונה לבצע השלמת חקירה בנוגע לחומרי המדיה בתיק והשלמת חקירה זו אושרה על ידי פרקליטת המחוזי.

התובעות ביקשו להעיד בזמן הזה שוטרים וחוקרי משטרה, אשר אינם קשורים להשלמות החקירה הנוספות, אך עורכת הדין נוית נגב הסנגורית של איש העסקים  יואל דוידי, התנגדה לעדותם השוטרים.

סניגורו של שמעוני ציין כי מדובר ב'חקירה בהמשכים' וכי מי שהכין את התיק הזה עשה זאת בצורה רשלנית.

איתמר שמעוני, נשמע השבוע מעודד יותר מתמיד."היום יותר מתמיד אני יודע לאיזה כיוון התיק הזה  הולך ואמרתי מהתחלה שלא היה צריך להגיש כתב אישום ותודה לבורא עולם שהדברים שאני אומר רק הולכים  ומתחזקים בבית המשפט,הציפייה שלי היא שיסיימו עם זה כמה שיותר מהר.אם אני אתמודד לראשות העירייה? זה לא סוד שמופעלים עליי לחצים גדולים והציבור אומר את דברו. בכל אופן הליך המשפט לא מהווה שיקול דעת בהחלטה שלי".

מפרקליטות מחוז תל אביב (מיסוי וכלכלה) נמס בתגובה: "מדובר בהליך תלוי ועומד ומשכך לא נוכל להתייחס לנושא בשלב זה"

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

מפסק לקוי

Share this on WhatsAppנורה במכונה להלחמת מתכות סימנה כי המכונה מושבתת, אלא שלרוע מזלו של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.