יקבלו מלגה

מלגות בשווי 322,000 יחולקו לסטודנטים תושבי אשקלון

במהלך שנת 2016 חילקה עיריית אשקלון מלגות בשווי של למעלה מ-700 אלף שקלים. ראש העיר, איתמר שמעוני: "נפעל לגייס כספים נוספים על מנת להרחיב בשנת 2017 את מעגל מקבלי המלגות בעיר"

 

בשבוע הבא תממש עיריית אשקלון את התחייבותה לסטודנטים ותחלק מלגות בשווי 322,000 שקלים ל-322 סטודנטים לתואר ראשון, תושבי העיר, שהתנדבו במסגרת פרוייקט פר"ח בשנת תשע"ו. שווי כל מלגה הינו 1,000 שקלים המהווים את השתתפות העירייה בפרוייקט החונכות ההתנדבותי החשוב הזה, כאשר מינהלת פר"ח משלימה כ-4,000 שקלים נוספים.

עד כה, חילקה עיריית אשקלון במהלך שנת 2016 מלגות בשווי של למעלה מ-700 אלף שקלים לטובת סטודנטים, מורים לתואר שני, אברכים ובנות סמינר.

ראש העיר, איתמר שמעוני: "אני שמח שעלה בידינו להעניק לסטודנטים את המלגות שהם זכאים להן בזכות ולא בחסד. הסטודנטים ובעלי ההשכלה הגבוהה הם דור העתיד שלנו ואני רוצה שגם הם יראו בעיר הזו את עתידם. אני רוצה להודות לחבר המועצה, משה אטיאס, על הרצון שלו לקדם את הנושא ולכל מי שסייע להשלמת המלגות. נפעל לגייס כספים נוספים על מנת להרחיב בשנת 2017 את מעגל מקבלי המלגות בעיר, כי זה בהחלט מגיע להם".

מנהל אגף תרבות, נוער וספורט, נמרוד גלנטה: "עיריית אשקלון מבטאת במלגה זו את התחייבותה למאות סטודנטים וחניכי פר"ח ותמשיך לגלות מחוייבות לפרוייקט חברתי ראשון במעלה זה".

טקס חלוקת המלגות ייערך ביום שלישי, 20.12.16 בשעה 18:00 במרכז הכנסים הבינלאומי במכללה האקדמית אשקלון במעמד ראש העיר, איתמר שמעוני, חברי ועדת המלגות והסטודנטים הזכאים למלגה.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

תלמידי אורט הנרי רונסון מציגים – חסד של אמת

Share this on WhatsApp ביוזמת צוות המורים בבית הספר "אורט הנרי רונסון" הגיעו תלמידים שהשתתפו באזכרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.